דף הבית » טריקים וטיפים, מומלצים

הסרת הפילטר שמחליף את המילה WordPress ב-WordPress

1 ביוני 2010 | מאת רמי | 2 תגובות | תגיות: , , , , ,

בגרסה 3.0 של וורדפרס התווסף פילטר שמבצע מניפולציה על התוכן ומחליף את המילה WordPress במילה WordPress (שימו לב לאות p, היא הופכת לאות גדולה). הפילטר הוא בעצם סדרה של 3 פילטרים שמבצעים את התיקון הנ"ל על כותרות של פוסטים (הפונקציה the_title), על התוכן של הפוסט/העמוד (הפונקציה the_content), ועל התגובות (הפונקציה comment_text).

לוגו וורדפרס

לוגו וורדפרס

מדוע התווסף הפילטר

ראשית כל וורדפרס צריכים לשמור על המותג שלהם, ויש תיעוד להתפרצויות של מאט על גופים שמשתמשים בשם הלא נכון. כנראה שהחברה חשבה לנכון לחנך את הציבור ללא ידיעתו, והוחלט להוסיף פילטר בליבת המערכת במבצע תיקונים ושינויים בתכנים שלי.

לי אישית זה מפריע! אפשר להסביר לאוכלוסיה ולחנך אותה בהדרגה, אבל לכפות עליהם, ועוד ללא ידיעתם?! זו לא הדרך. ככה לפחות אני חושב. מה גם, בעברית כותבים "וורדפרס", לכן לדעתי זה מיותר.

הסרת הפילטר

על מנת להסיר את הפילטר(ים) הנ"ל עלינו להוסיף לקובץ function.php את הקוד הבא:

remove_filter('the_content','capital_P_dangit');
remove_filter('the_title','capital_P_dangit');
remove_filter('comment_text','capital_P_dangit');

למה להסיר את הפילטר

אחת הבעיות בהן נתקלו משתמשי וורדפרס אחרי השדרוג לגרסה 3.0 קשורה לשינוי השמות הנ"ל. פתאום תמונות מסוימות לא הופיעו באתר. רבים לא ידעו מה הסיבה, בדיעבד הסתבר שהפילטר שינה את השמות של הקבצים (בהם מופיעה המילה וורדפרס עם אות פי קטנה לאת פי גדולה) והמערכת לא מצאה את הקבצים בשרת. אם גם לכם זה קורה, נטרלו את הפילטר.

מאת רמי

אחראי על אתר וורדפרס בעברית ועל תרגום ושחרור גרסאות וורדפרס בעברית. מפתח ליבה, בכל גרסה החל מגרסה 2.8, מפתח מוביל בגרסה 4.4 ובגרסה 4.6. מספק שירותי פיתוח אתרים, פיתוח תוספי וורדפרס לסטרטאפים ופיתוח כלים למפתחי וורדפרס - GenerateWP.com.

2 תגובות »

  • ארז שלום כותב :

    חח תסתכל בכותרת של הפוסט, ותראה שזה החליף לך את זה בכותרת חחח

  • ארז שלום כותב :

    בעצם גם בפוסט עצמו זה החליף

הוסף תגובה !

נא לא לשאול שאלות שלא קשורות לפוסט, זהו לא פורום תמיכה. לבעיות אישיות ונושאים מורכבים אפשר ליצור איתי קשר.

תגיות HTML מורשות לשימוש:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>