דף הבית » חדשות ועדכונים

וורדפרס 3.0.1

30 ביולי 2010 | מאת רמי | אין תגובות | תגיות: ,

קצת יותר מחודש עבר מאז שחרור גרסה 3.0 של וורדפרס, וכבר יש עדכון באגים. העדכון כולל 54 תיקונים המטפלים בנושאים כמו תיקון כלי היבוא, משתמשים, בלוגים מרובי משתמשים (מולטי סייט) ועוד. נושא נוסף שזה להתייחסות הוא התאימות ל- PHP 5.0.5 שטופל לבקשת המשתמשים.

הנושאים שטופלו בוורדפרס 3.0.1

הנושאים שטופלו בוורדפרס 3.0.1

השדרוג אמור להופיע במערכת הניהול של כלל משתמשי וורדפרס. ניתן לשדרג (גרסה אנגלית) בלחיצת כפתור. למי שלא מופיעה הודעת שדרוג ניתן לגשת ללוח בקרה -> שדרוגים, ולבצע את השדרוג משם.

כמו תמיד, יש לגבות את מסד הנתונים לפני ביצוע השדרוג. למי שלא מצליח לבצע שדרוג אוטומטי, ניתן לעשות זאת בצורה ידנית על ידי כיבוי כל התוספים, העתקת הקבצים לשרת, עדכון והפעלת התוספים. בהצלחה.

אגב, העבודות על וורדפרס 3.1 יחלו רק בחודש בספטמבר 2010. אם יתגלו באגים נוספים עד אז הם יתוקנו בגרסא 3.0.2 .

עדכון: שוחררה גרסה 3.0.1 בעברית. מעבר לתיקון הבאגים היא כוללת מספר טעויות בשחרור של וורדפרס 3.0 בעברית ביניהם הסרת הודעת השדרוג המבלבלת , תרגום מלא של התבנית TwentyTen ותרגום מלא של רשת בלוגים (מולטי סייט).

מאת רמי

אחראי על אתר וורדפרס בעברית ועל תרגום ושחרור גרסאות וורדפרס בעברית. מפתח ליבה, בכל גרסה החל מגרסה 2.8, מפתח מוביל בגרסה 4.4 ובגרסה 4.6. מספק שירותי פיתוח אתרים, פיתוח תוספי וורדפרס לסטרטאפים ופיתוח כלים למפתחי וורדפרס - GenerateWP.com.

הוסף תגובה !

נא לא לשאול שאלות שלא קשורות לפוסט, זהו לא פורום תמיכה. לבעיות אישיות ונושאים מורכבים אפשר ליצור איתי קשר.

תגיות HTML מורשות לשימוש:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>