דף הבית » חדשות ועדכונים

לוח זמנים לפיתוח וורדפרס 3.1

18 בספטמבר 2010 | מאת רמי | אין תגובות | תגיות: , ,

הפיתוח של וורדפרס 3.1 החל. הגרסה הסופית מתוכננת לצאת ב-15 בדצמבר 2010, ממש לפני החגים הנוצריים, זאת כדי שהחופשה לא תשבש את לוחות הזמנים ואת שחרור הגרסא.

וורדפרס 3.1

וורדפרס 3.1

לוח זמנים

9 בספטמבר – מאשרים את היקף העבודה.

15 באוקטובר – הקפאת תכונות ומאפיינים. עד לתאריך זה ניתן להציע תכונות ומאפיינים חדשים שיתווספו למערכת. לאחר מועד זה לא יתווספו תכונות חדשות ותחל הבדיקה של מוצר יציב.

1 בנובמבר – הקפאת קוד. עד למועד זה יש לסיים את כל ההתאמות האחרון המבוסס על בדיקות לאחר ההקפאה תכונות והמאפיינים. יופסק הפיתוח של תכונות חדשות והפוקוס עובר לתיקון באגים כדי להוציא גרסת בטא יציבה.

15 בנובמבר – תקופת בטא. מנקודה זו ואילך, אין יותר שיפורים, רק תיקוני באגים.

1 בדצמבר – תקופת תרגום. בגמר הפיתוח מתחילה תקופת התרגום וההתאמה לשפות שונות.

15 בדצמבר – שחרור גרסה 3.1 של וורדפרס.

הקו המנחה

בגדול מחזור הפיתוח של 3.1 יהיה קצר. לא יתווספו מאפיינים רבים, המיקוד יהיה ממשק משתמש. כמו כן הולכים "לנקות" את הקוד ולייעל אותו.

בגרסא 3.1 לא יהיו שינויים משמעותיים. הסיבה לכך היא שזו הגרסה האחרונה שתתמוך ב-PHP ו-MySQL גרסא 4. השינויים המשמעותיים נדחים לגרסה 3.2 תוך שימוש ב-PHP5. אומנם לא יהיו שינויים מהותיים ב-3.1 אבל הגרסא החדשה צפויה להיות מעניינת מאוד. אני אישית מחכה לה בקוצר רוח.

מאת רמי

אחראי על אתר וורדפרס בעברית ועל תרגום ושחרור גרסאות וורדפרס בעברית. מפתח ליבה, בכל גרסה החל מגרסה 2.8, מפתח מוביל בגרסה 4.4 ובגרסה 4.6. מספק שירותי פיתוח אתרים, פיתוח תוספי וורדפרס לסטרטאפים ופיתוח כלים למפתחי וורדפרס - GenerateWP.com.

הוסף תגובה !

נא לא לשאול שאלות שלא קשורות לפוסט, זהו לא פורום תמיכה. לבעיות אישיות ונושאים מורכבים אפשר ליצור איתי קשר.

תגיות HTML מורשות לשימוש:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>