דף הבית » חדשות ועדכונים

וורדפרס ממשיכה לצמוח – 20 מיליון הורדות לגרסה 3.0

30 באוקטובר 2010 | מאת רמי | 4 תגובות | תגיות: ,

מונה ההורדות של וורדפרס 3.0 חצה את רף ה-20 מיליון.

מונה ההורדות של וורדפרס 3.0

מונה ההורדות של וורדפרס 3.0

המונה, שמתעדכן "בשידור חי" בכל רגע נתון, מתאפס רק כאשר משוחררת גרסה חדשה. האיפוס האחרון התרחש לפני ארבעה חודשים ב-17 ביוני 2010 עם שיחרור גרסה 3.0 של וורדפרס. מה שאומר שמדי חודש מורידים את הקובץ כ-4 מיליון פעמים.

יש לסייג את הנתון הזה מאחר וחלק מהגרסאות המתורגמות ניתנות להורדה מאתרים חלופיים. מכאן שכמות ההורדות של וורדפרס גבוהה הרבה יותר.

מונה הורדות בבלוג שלכם

לכל מי שמעוניין להציג את מונה ההורדות של וורדפרס בבלוג שלו, ניתן לעשות זאת בעזרת התוסף WordPress Download Counter המציג את מונה ומעדכן אותו כל 15 שניות.

מאת רמי

אחראי על אתר וורדפרס בעברית ועל תרגום ושחרור גרסאות וורדפרס בעברית. מפתח ליבה, בכל גרסה החל מגרסה 2.8, מפתח מוביל בגרסה 4.4 ובגרסה 4.6. מספק שירותי פיתוח אתרים, פיתוח תוספי וורדפרס לסטרטאפים ופיתוח כלים למפתחי וורדפרס - GenerateWP.com.

4 תגובות »

 • רן בר-זיק כותב :

  ללא ספק וורדפרס היא המערכת הטובה ביותר לניהול אתרים קטנים שקיימת כיום. וגם היא פרצה את הדרך למערכות אחרות ובכלל עשתה מהפך בכל תחום האתרים והקוד הפתוח.

 • רמי כותב :

  יפה אמרת. אבל אם לדייק אז היא משמשת לא רק אתרים קטנים, יותר ויותר אתרים מבצעים הגירה לוורדפרס ולמערכות CMS דומות. אפשר לומר שהסטטיסטיקות של וורדפרס שופכות אור על כל התחום – צמיחה באתרים מבוססים מערכות קוד פתוח.

 • יוסי ג'אנה כותב :

  אתרים קטנים ?
  המממ אני בספק 🙂

  וורדפרס זה CMS לכל דבר…

 • מוטי דנה כותב :

  מעוניין בעזרה בבניית דף WORDPRESS מעוצב הכולל וידאו ,ומערכת צור קשר
  + שליחה
  מי יכול לעזור לי (בתשלום) או להנחות אותי כיצד לעשות זאת אשמח
  תודה מראש
  מוטי
  0527076330

הוסף תגובה !

נא לא לשאול שאלות שלא קשורות לפוסט, זהו לא פורום תמיכה. לבעיות אישיות ונושאים מורכבים אפשר ליצור איתי קשר.

תגיות HTML מורשות לשימוש:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>