דף הבית » חדשות ועדכונים, סקירת תוספים

שוחרר גרסה 1.2.6 של BuddyPress

23 באוקטובר 2010 | מאת רמי | 5 תגובות | תגיות: , , ,

הגרסה העדכנית ביותר של BuddyPress, רשת חברתית מבוססת וורדפרס, שוחררה לציבור הרחב. הגרסה החדשה תומכת בוורדפרס 3.0, מוסיפה מספר מאפיינים למערכת ומטפלת ב-91 סוגיות.

לוגו BuddyPress

לוגו BuddyPress

כמו כן, הורחב צוות המפתחים והתווספו שני מפתחים חדשים, פול גיבס ובון גורג'ס, שתרמו רבות לגרסה הנוכחית. הרחבת צוות הפיתוח תזרז את פיתוחה של הגרסה הבאה והיא צפויה לצאת לקראת סוף 2010.

יש לציין כי שחרורה של גרסה 1.2.6 תוכנן במקור לצורך תיקון באגים ותו לא. כפי שדווח בעבר, בגרסה זו לא הוכנסו שינויים משמעותיים. השינוי המשמעותי יגיע בגרסה הבאה של BuddyPress כאשר מערכת הפורומים bbPress תוסר מההתקנה של הרשת החברתית. התוספים אומנם יותקנו בנפרד אך האינטגרציה בינהם תגדל.

מערכת הפורומים עומדת להפוך לתוסף וורדפרס עצמאי. התוסף bbPress 1.2 ישוחרר לקראת סוף השנה וסמוך אליו תשוחרר הרשת החברתית BuddyPress 1.3.

מאת רמי

אחראי על אתר וורדפרס בעברית ועל תרגום ושחרור גרסאות וורדפרס בעברית. מפתח ליבה, בכל גרסה החל מגרסה 2.8, מפתח מוביל בגרסה 4.4 ובגרסה 4.6. מספק שירותי פיתוח אתרים, פיתוח תוספי וורדפרס לסטרטאפים ופיתוח כלים למפתחי וורדפרס - GenerateWP.com.

5 תגובות »

 • יוסי ג'אנה כותב :

  מי לוקח את היוזמה לתרגם את התוסף לעברית ?

 • רמי כותב :

  יוסי, בדומה לוורדפרס, התרגום הופך לשיתופי בעזרת GlotPress. גם אתה יכול לעזור לתרגם – http://translate.wordpress.org/projects

  התרגום של באדיפרס לעברית הושלם בשיעור של 62%, תורגמו 372 מחזורות מתוך 614. http://translate.wordpress.org/projects/buddypress/dev

 • יוסי ג'אנה כותב :

  תרמתי את חלקי, אבל ראיתי שם כמה תרגומים שנראה לי שיש בהם קצת תקלות קטנות.
  בכל מקרה, העיקר זה לסיים הכל. אני ישב על זה בסוף שבוע, אתן את חלקי בעיניין..

 • רמי כותב :

  אני נמצא בחול עד תחילת דצמבר, אבל כשאני אחזור אני אשתדל לעזור.

 • ארז כותב :

  אני אשתדל בימים הקרובים לעדכן את התרגום באתר שלי לגרסא החדשה

הוסף תגובה !

נא לא לשאול שאלות שלא קשורות לפוסט, זהו לא פורום תמיכה. לבעיות אישיות ונושאים מורכבים אפשר ליצור איתי קשר.

תגיות HTML מורשות לשימוש:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>