דף הבית » חדשות ועדכונים

אתר Akismet.com התחדש

3 בנובמבר 2010 | מאת רמי | אין תגובות | תגיות: , , , ,

מסנן הספאם Akismet הוא השירות המסחרי הראשון של חברת אוטומטיק (Automattic). מאז שהשירות החל לפעול, לפני כחמש שנים, הוא לא שינה את העיצוב של אתר הבית שלו.

בדומה לפרוייקטים נוספים של אוטומטיק, האתר של Akismet עבר מתיחת פנים. נוסף לעיצוב החדש עודכן מנגנון ההרשמה של האתר, זאת על מנת להקל על המשתמשים.

לא רבים מודעים לעובדה שמסנן הספאם ניתן חינם למשתמשים פרטיים אך משתמשים מסחריים נדרשים לשלם עבור רישיון שימוש בין 5 ל-50 דולר בחודש. העיצוב החדש של מנגנון ההרשמה אמור להבהיר זאת בצורה ברורה יותר.

העיצוב החדש של Akismet.com

העיצוב החדש של Akismet.com

העיצוב הישן של Akismet.com

העיצוב הישן של Akismet.com

אתרים של פרוייקים אחרים

נראה כי אוטומטיק החלה בתהליך חידוש אתרים של כלל הפרוייקים שלה, בחודש מאי עלה לאוויר העיצוב החדש של bbPress.org, בחודש יולי הגיע תורו של WordPress.org ובדרך גם BuddyPress.org זכה לעיצוב חדש.

היום הגיע תורו של Akismet.com אבל אני מניח שבחודשים הקרובים פרוייקטים נוספים ירעננו את אתרי הבית שלהם.

מאת רמי

אחראי על אתר וורדפרס בעברית ועל תרגום ושחרור גרסאות וורדפרס בעברית. מפתח ליבה, בכל גרסה החל מגרסה 2.8, מפתח מוביל בגרסה 4.4 ובגרסה 4.6. מספק שירותי פיתוח אתרים, פיתוח תוספי וורדפרס לסטרטאפים ופיתוח כלים למפתחי וורדפרס - GenerateWP.com.

הוסף תגובה !

נא לא לשאול שאלות שלא קשורות לפוסט, זהו לא פורום תמיכה. לבעיות אישיות ונושאים מורכבים אפשר ליצור איתי קשר.

תגיות HTML מורשות לשימוש:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>