דף הבית » חדשות ועדכונים, סקירת תוספים

הרשת החברתית BuddyPress בגרסה 1.2.6 תורגמה לעברית

2 בנובמבר 2010 | מאת רמי | 3 תגובות | תגיות: , ,

התוסף BuddyPress שהופך אתר מבוסס וורדפרס לרשת חברתית עודכן לאחרונה לגרסה 1.2.6. ארז שלום מאתר WebRTL.com תרגם גרסה זו לעברית והיא ניתנת להורדה מכאן (התוסף בגרסה 1.2.6 וקבצי התרגום לעברית).

לוגו BuddyPress

לוגו BuddyPress

תרגום קהילתי

כפי שכבר דווח בעבר, כל הפרוייקטים של אוטומטיק (Automattic) יאמצו לאט לאט את GlotPress.org, פרוייקט מקוון המאפשר לבצע תרגום קהילתי. וורדפרס בעיברית אימצה תרגום קהילתית החל מגרסה 3.0.1.

אך לצערנו הרב, התרגום הקהילתי של BuddyPress לעברית לא מצליח להתרומם. בגרסה 1.2.6 ישנן 986 מחרוזות (לעומת 970 שהיו בגרסה 1.2.5.2), מתוכן תורגמו רק 614 מחרוזות (לעומת 612 בגרסה הקודמת) – שיעור השלמה של 62%.

מאת רמי

אחראי על אתר וורדפרס בעברית ועל תרגום ושחרור גרסאות וורדפרס בעברית. מפתח ליבה, בכל גרסה החל מגרסה 2.8, מפתח מוביל בגרסה 4.4 ובגרסה 4.6. מספק שירותי פיתוח אתרים, פיתוח תוספי וורדפרס לסטרטאפים ופיתוח כלים למפתחי וורדפרס - GenerateWP.com.

3 תגובות »

  • ארז כותב :

    ננצל את הבמה ונבקש ממי שיש לו גישה שם – שיעלה את התרגום שלי לשם, ניסיתי לרשום באתר שבו משוחחים בנוגע לפרוייקט גלוט-פרס אבל אף אחד לא ענה לי וגם לא קיבלתי גישה להעלאת קבצי PO, אז שוב, למי שיש גישה אשמח אם הוא יוכל להעלות את התרגום.

  • עמיחי כותב :

    ארז תוכל להעביר לי את התרגום ?

  • ארז כותב :

    מה הכוונה? את ההורדה תוכל למצוא בלינק פה במאמר

הוסף תגובה !

נא לא לשאול שאלות שלא קשורות לפוסט, זהו לא פורום תמיכה. לבעיות אישיות ונושאים מורכבים אפשר ליצור איתי קשר.

תגיות HTML מורשות לשימוש:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>