דף הבית » חדשות ועדכונים, סקירת תוספים

יבוא תכנים מ-Delicious לוורדפרס

24 בדצמבר 2010 | מאת רמי | אין תגובות | תגיות: ,

שירות הקישורים החברתיים Delicious של יאהו עומד להיסגר או להימכר. משתמשי Delicious שמעדיפים לא לחכות להחלטת הנהלת האתר לגבי עתיד התכנים שלהם, יכולים לייבא את התכנים מדלישס לוורדפרס.

לוגו Delicious

לוגו Delicious

תוספי יבוא

לוורדפרס מעל 1,000 תוספי יבוא שונים המאפשרים ליבא תכנים מפלטפורמות שונות לוורדפרס. בגרסה 3.0 אף הוסרו כלי היבוא הרשמיים של וורדפרס מליבת המערכת והפכו לתוספים. המהלך הראה למפתחים עצמאים כמה פשוט ליצור כלי יבוא.

מ-Delicious לוורדפרס

ברגע שנפוצו השמועות על סגירת delicious החל החשש של משתמשי השירות – מה יעלה בגורל הקישורים שלהם?

אומנם מאז הספיקה הנהלת יאהו לפרסם הצהרה שהשירות לא יסגר אלא ימכר לחברה המעוניינת שתמשיך להפעיל אותו. אבל כנראה שתגובת יאהו באה מאוחר מדי מאחר ומשתמשים מודאגים כבר החלו לחפש חלופות ומפתחים שונים כבר התחילו להציע פתרונות.

משתמשי Delicious שמעוניינים לייבא את התכנים שלהם לוורדפרס יכולים להשתמש בתוסף יעודי בשם Delicious XML Importer המאפשר ליבוא את התכנים כקישורים או כפוסטים, ותגיות Delicious יהפכו אוטומטית לקטגוריות-קישורים. התוסף פשוט, קל להפעלה, ומאפשר לכם לנהל את הקישורים החברתיים שלכם ללא תלות בחברה חיצונית.

מאת רמי

אחראי על אתר וורדפרס בעברית ועל תרגום ושחרור גרסאות וורדפרס בעברית. מפתח ליבה, בכל גרסה החל מגרסה 2.8, מפתח מוביל בגרסה 4.4 ובגרסה 4.6. מספק שירותי פיתוח אתרים, פיתוח תוספי וורדפרס לסטרטאפים ופיתוח כלים למפתחי וורדפרס - GenerateWP.com.

הוסף תגובה !

נא לא לשאול שאלות שלא קשורות לפוסט, זהו לא פורום תמיכה. לבעיות אישיות ונושאים מורכבים אפשר ליצור איתי קשר.

תגיות HTML מורשות לשימוש:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>