דף הבית » חדשות ועדכונים

ראיון עם מאט מולנווג וטוני שניידר

15 בדצמבר 2010 | מאת רמי | אין תגובות | תגיות: , , , ,

בועידת Le Web 2010 שהתקיימה ב- 8-9 בדצמבר בפריז, התראיינות מאט מולנווג וטוני שניידר על וורדפרס ועתיד חברת אוטומטיק (Automatic).

תערוכת Le Web 2010 בפריז

תערוכת Le Web 2010 בפריז

הצד העסקי של אוטומטיק

שניידר, מנכ"ל אוטומטיק, דיבר בין-השאר על חברת אוטומטיק והצד העסקי. לדבריו האתגר הוא לפתח עסק מבלי לפגוע בפיתוח הקוד הפתוח. אוטומטיק היא חברה פרטית ולכן היא לא מפרסמת את תוצאותיה הכספיות אבל היא מאוזנת מבחינת הכנסות הוצאות, מסתבר שעיקר ההכנסות מגיעות משירותי פרימיום בוורדפרס.קום. החברה צומחת בקצב מסחרר אבל בשלב זה היא מרכזת מאמצים רבים בתרגום הצמיחה להכנסות. נכון להיום החברה מעסיקה 74 עובדים מ-66 מדינות שונות בעולם.

וורדפרס, פייסבוק וטוויטר

לדברי מולנווג, פייסבוק וטוויטר מרכזות תנועה גדולה מאוד אבל אם מסתכלים על משתמשי וורדפרס ברחבי העולם, נראה כי כולם ביחד מרכזים נפח תנועה דומה שמתפזר על פני מיליוני דומיינים עצמאים. הוא הוסיף כי המשימה הנוכחית שלהם היא למצוא דרך לאחד את כולם.

מאט הסביר את ההבדל בין הפרוייקט הפתוח של וורדפרס לבין וורדפרס.קום שפרטי שמנוהל על ידי חברת אוטומטיק, והשווה את מערכת התוספים לסוג של חנות אפליקציות.

הראיון המלא

מאת רמי

אחראי על אתר וורדפרס בעברית ועל תרגום ושחרור גרסאות וורדפרס בעברית. מפתח ליבה, בכל גרסה החל מגרסה 2.8, מפתח מוביל בגרסה 4.4 ובגרסה 4.6. מספק שירותי פיתוח אתרים, פיתוח תוספי וורדפרס לסטרטאפים ופיתוח כלים למפתחי וורדפרס - GenerateWP.com.

הוסף תגובה !

נא לא לשאול שאלות שלא קשורות לפוסט, זהו לא פורום תמיכה. לבעיות אישיות ונושאים מורכבים אפשר ליצור איתי קשר.

תגיות HTML מורשות לשימוש:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>