דף הבית » חדשות ועדכונים

וורדפרס לא עוצרת – 30 מיליון הורדות לגרסה 3.0

16 בינואר 2011 | מאת רמי | תגובה אחת | תגיות: ,

בעוד כולנו מחכים לגרסה 3.1, מונה ההורדות של וורדפרס 3.0 ממשיך לצמוח, היום הוא כבר חצה את ה-30 מיליון הורדות!

מונה ההורדות של וורדפרס 3.0

מונה ההורדות של וורדפרס 3.0

גרסה 3.0 שוחררה ב-17 ביוני 2010, לפני כחצי שנה. מה שאומר שקצב ההורדות עומד על כ-5 מיליון הורדות בחודש. יש לציין שבסוף אוקטובר חצה המונה את רף 20 מיליון ההורדות, אז עמד קצב הורדות ממוצע על כ-4 מיליון הורדות לחודש. מה שאומר שלמרות הציפיה לגרסה החדשה, השימוש במערכת הולך וגדל וקצב הצמיחה עומד על 25%.

מונה ההורדות עוקב אחרי הלחיצות על כפתור ההורדה של וורפרס באתר WordPress.org, אך חלק מהתרגומים למערכת ניתנים להורדה דרך אתרים חיצוניים כך שסביר להניח שהמספר ההורדות האמיתי גבוה יותר. יש לציין שבכל פעם שמשוחררת גרסה חדשה, המונה מתאפס.

מונה ההורדות אצלכם באתר

אם אתם מעוניינים להציג את מונה ההורדות של וורדפרס באתר שלכם, ניתן לעשות זאת בעזרת התוסף WordPress Download Counter המציג את מונה ומעדכן אותו כל 15 שניות.

מאת רמי

אחראי על אתר וורדפרס בעברית ועל תרגום ושחרור גרסאות וורדפרס בעברית. מפתח ליבה, בכל גרסה החל מגרסה 2.8, מפתח מוביל בגרסה 4.4 ובגרסה 4.6. מספק שירותי פיתוח אתרים, פיתוח תוספי וורדפרס לסטרטאפים ופיתוח כלים למפתחי וורדפרס - GenerateWP.com.

תגובה אחת »

  • זיו לפיד כותב :

    תודה על המידע המעניין

הוסף תגובה !

נא לא לשאול שאלות שלא קשורות לפוסט, זהו לא פורום תמיכה. לבעיות אישיות ונושאים מורכבים אפשר ליצור איתי קשר.

תגיות HTML מורשות לשימוש:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>