דף הבית » סקירת תוספים

תוספים: מעקב אחרי הגרסאות של אתרי הוורדפרס בניהולכם

28 בינואר 2011 | מאת רמי | 2 תגובות | תגיות: , ,

בשוק ישנם הרבה פרילנסרים וחברות בניית אתרים שבנו עשרות אתרים וכעת הם מספקים שירותי ניהול, תמיכה ותחזוקה לאותם האתרים. שירות עדכון תוכנה הוא השירות המרכזי בחבילת השירותים הניתנים ללקוח, והוא מקטין את החשיפה לפרצות אבטחה שמתגלות במערכת על ידי עדכון האתר לגרסה העדכנית ביותר של וורדפרס ועדכון שלל התוספים בהם האתר עושה שימוש.

הבעיה היא שוורדפרס מוציאה הרבה עדכונים! ואם יש לכם הרבה לקוחות בשרתים שונים, עליכם לעבור בכל אחד מהאתרים כדי לבדוק איזו גרסת וורדפרס הוא מריץ והאם יש תוספים שדורשים שדרוג. כשמדובר בשניים-שלושה אתרים זו לא טרחה גדלה, אבל כשמדובר בעשרות אתרים זו כבר משימה גוזלת זמן שלא תמיד כדאית מבחינת עלות תועלת.

wordpress status dashboard

wordpress status dashboard

אז מה עושים?

כנראה שמישהו נתקל בבעיה דומה והחליט לפתח אפליקציה המאפשר לשלוט על כל אתרי הוורדפרס שאתם מנהלים ממקום מרכזי. הפתרון מאפשר לעקוב אחרי האתרים שדורשים שדרוג (בין אם מדובר בשדרוג וורדפרס או בשדרוג תוספים). ניתן להוסיף אתרים נוספים למעקב ולהסיר אתרים שכבר לא נכללים במסגרת שירותי התמיכה שלכם.

wordpress status dashboard plugin

wordpress status dashboard plugin

מדובר באפליקציית PHP בה אתם מגדירים את שמות וכתובות אתרי הוורדפרס אותם אתם מנהלים. האפליקציה מציגה בעמוד אחד את כל האתרים שלכם עם המידע על גרסת הוורדפרס של האתר והאם יש גרסה חדשה יותר, וכן מספר התוספים הלא מעודכנים באתר.

כדי לתת לאפליקציה גישה לאתרי הוורדפרס תחת ניהולכם, יש להתקין בכל אחד מהאתרים תוסף קטן המקנה לאפליקציה את האפשרות למשוך מידע מהאתר.

מידע נוסף

עלות20$ באתר Code Canyon

רכישה wordpress-status-dashboard (קישור ממומן)

מידע נוסףדרישות מינימום, התקנה, שימוש, שידרוג, פתרון בעיות

סרטון הדגמהסרטון הדגמה

גרסת דמוהאפליקציה בפעולה בגרסה חלקית

עדכון

הפרויקט הוסר מ-Code Canyon והפך לפרוייקט קוד פתוח!

עלות – חינם

הורדה – פרוייקט קוד פתוח

 

מאת רמי

אחראי על אתר וורדפרס בעברית ועל תרגום ושחרור גרסאות וורדפרס בעברית. מפתח ליבה, בכל גרסה החל מגרסה 2.8, מפתח מוביל בגרסה 4.4 ובגרסה 4.6. מספק שירותי פיתוח אתרים, פיתוח תוספי וורדפרס לסטרטאפים ופיתוח כלים למפתחי וורדפרס - GenerateWP.com.

2 תגובות »

  • חתול כותב :

    נשמע נחמד אבל לא מספיק. אם היה אפשר לעדכן הכול ממקום אחד זה היה מועיל יותר.

  • רמי כותב :

    חתול, מדובר בכלי מעקב. עבור 20 דולר (70 ש"ח) הוא עושה את העבודה שלו. מסכים איתך שאם היה מאפשר לבצע עדכונים היה יותר נוח אבל גם המחיר שלו היה בהתאם.

הוסף תגובה !

נא לא לשאול שאלות שלא קשורות לפוסט, זהו לא פורום תמיכה. לבעיות אישיות ונושאים מורכבים אפשר ליצור איתי קשר.

תגיות HTML מורשות לשימוש:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>