דף הבית » חדשות ועדכונים

וורדפרס 3.1.2

27 באפריל 2011 | מאת רמי | אין תגובות | תגיות: , ,

שלושה שבועות עברו מאז שוחררה גרסה 3.1.1 ואנחנו עדים לשדרוג אבטחה נוסף – וורדפרס גרסה 3.1.2. העדכון הנוכחי מטפל בפרצת אבטחה המאפשרת למשתמשים בדרגת Contributor (בעלי הרשאות כתיבה בלבד) לפרסם פוסטים למרות שהם אינם מורשים לעשות זאת.

פרצת אבטחה חדשה תוקנה בגרסה 3.1.2

פרצת אבטחה חדשה תוקנה בגרסה 3.1.2

מה כולל העדכון

גרסה 3.1.2 מטפלת בארבע סוגיות כשהעיקרית היא פרצת אבטחה המאפשרת לבעלי הרשאות נמוכות לפרסם פוסטים, מבלי שיש להם הרשאות לבצע פעולה זו.

שאר סוגיות קשורות לקצוות פתוחים מאז השדרוג הגדול של וורדפרס 3.1 כמו טיפול תקין בתגיות מרובות בשאילתות, תיקון שם מסד נתונים כאשר מציגים פוסטים של משתמשים מסודרים על פי כמות הפוסטים שהמשתמש פרסם וטיפול בעריכה מהירה של פוסטים ועמודים.

הגרסה העברית כוללת תיקונים של עשרות מחרוזות.

שדרוג האתר

זיכרו עדכון אבטחה הוא עדכון חובה! לא משנה באיזה גרסה של וורדפרס אתם משתמשים, עליכם לשדרג את האתר לגרסה האחרונה ביותר של וורדפרס.

לפני השדרוג יש לגבות את בסיס הנתונים וקבצי המערכת. את השדרוג ניתן לבצע ידנית או באופן אוטומטי מתוך לוח הבקרה. מנגנון השדרוגים של וורדפרס נמצא בתפריט לוח בקרה-> שדרוגים.

מאת רמי

אחראי על אתר וורדפרס בעברית ועל תרגום ושחרור גרסאות וורדפרס בעברית. מפתח ליבה, בכל גרסה החל מגרסה 2.8, מפתח מוביל בגרסה 4.4 ובגרסה 4.6. מספק שירותי פיתוח אתרים, פיתוח תוספי וורדפרס לסטרטאפים ופיתוח כלים למפתחי וורדפרס - GenerateWP.com.

הוסף תגובה !

נא לא לשאול שאלות שלא קשורות לפוסט, זהו לא פורום תמיכה. לבעיות אישיות ונושאים מורכבים אפשר ליצור איתי קשר.

תגיות HTML מורשות לשימוש:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>