דף הבית » סקירת תוספים

תוספים: המרת תכנים מותאמים אישית לפוסטים או דפים רגילים

3 במאי 2011 | מאת רמי | אין תגובות | תגיות: , ,

השימוש הנרחב בתכנים מותאמים אישית (Custom Post Types) הופך לפופולרי ואיתו צצות בעיות חדשות. אחת הבעיות היא איך לשנות את ה"סוג" (Type) של התוכן, למשל לשנות את כל התכנים מסוג ביקורת סרטים לפוסטים רגילים או לשנות את כל המוצרים לדפים פשוטים או אפילו לשנות מתוכן מותאם אישי אחד לתוכן מותאם אישי אחר. היום נכיר תוסף שמטפל בבעיה זו ומאפשר לנו לשנות את סוגי התכנים.

המרת תכנים לסוגי תכנים שונים

המרת תכנים לסוגי תכנים שונים

הבעיה

כיום, תבניות נישתיות שאנו רוכשים מוסיפות פונקציונליות של תכנים מותאמים אישית. למשל תבנית פוטו-בלוג מוסיפה תכנים מסוג גלריה או אלבומים, תבניות לניהול משימות מוסיפות תכנים מסוג משימה או אירוע.

שימוש בתבניות אלה נוח מאוד עד שמחליטים להחליף אותן בתבניות אחרות. אולם כאשר התבנית משתנה, כל התפריטים להוספת גלריות/אלבומים/משימות/אירועים נעלמים מלוח הבקרה כי הפונקציות מהתבנית הישנה לא מופיעות בתבנית החדשה.

הפתרון

קיימים שני פתרונות לבעיה זו:

  • הפתרון הראשון הוא להוסיף את הפונקציות החסרות לתבנית החדשה – פעולה שדורשת ידע בתכנות, היכרות עם הקוד של וורדפרס והתעסקות עם הקוד של התבנית הישנה. לא כל אחד יכול.
  • הפתרון שני הוא לשנות את סוגי התכנים לסוגים המוכרים לתבנית החדשה. פתרון זה פשוט יותר ואפילו יש תוסף (Post Type Convertr) שעושה זאת בצורה אוטומטית.

מידע נוסף

תוסףPost Type Convertr

הורדה – מאגר התוספים של וורדפרס

עלות – חינם

מאת רמי

אחראי על אתר וורדפרס בעברית ועל תרגום ושחרור גרסאות וורדפרס בעברית. מפתח ליבה, בכל גרסה החל מגרסה 2.8, מפתח מוביל בגרסה 4.4 ובגרסה 4.6. מספק שירותי פיתוח אתרים, פיתוח תוספי וורדפרס לסטרטאפים ופיתוח כלים למפתחי וורדפרס - GenerateWP.com.

הוסף תגובה !

נא לא לשאול שאלות שלא קשורות לפוסט, זהו לא פורום תמיכה. לבעיות אישיות ונושאים מורכבים אפשר ליצור איתי קשר.

תגיות HTML מורשות לשימוש:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>