דף הבית » חדשות ועדכונים

וורדפרס 3.2.1

13 ביולי 2011 | מאת רמי | 3 תגובות | תגיות: ,

זה היה מהיר, שמונה ימים אחרי שחרור גרסה 3.2 של וורדפרס אנו זוכים לראות עדכון תחזוקה חדש הכולל תיקונים לבעיות שונות שהתגלו. העדכון הנוכחי מטפל ב-14 סוגיות, כאשר הסוגיה העיקרית מטפלת בשרתים בהם לא מותקנת JSON extension for PHP, הרחבה עליה מתבססים תוספים רבים.

גרסה 3.2.1

גרסה 3.2.1

סוגיות שטופלו

אחרי שמעל מיליון גולשים שדרגו לוורדפרס 3.2, התקבלו מספר תלונות על שיבושי תצוגה בממשק החדש. וורדפרס 3.2.1 מטפלת בסוגיות אלה.

התבנית החדשה, Twenty Eleven, גם היא זוכה לגרסה חדשה – גרסה 1.2. העדכון בא על רקע אימוץ נרחב של התבנית בקרב המשתמשים. מפתחים שבחנו את הקוד הציעו שיפורים הן ברמת העיצוב והן ברמת הקוד, וההצעות התקבלו.

גרסה 3.2.1 היא הגרסה הראשונה שמשתמשת במערכת השדרוגים החדשה של וורדפרס. החל מגרסה 3.2 השדרוג הופך למהיר יותר. בעבר המערכת הורידה את כל הקבצים של וורדפרס ובמהלך ההתקנה היא דרסה את הקבצים הקיימים בשרת – מדובר תהליך ארוך ולא יעיל. החל מגרסה 3.2 רק הקבצים ששונו מתעדכנים בשרת שלנו.

וורדפרס בעברית

בעיה נוספת, הנוגעת לשפות הנכתבות מימין לשמאל (RTL), מטפלת במצב בו אתם ממזערים את התפריט הימני בממשק הניהול. אזור התוכן אמור לגדול אך בגרסה 3.2 זה לא עבד. בגרסה הנוכחית הבעיה תוקנה.

בגרסה העברית של 3.2.1, עודכנו מחרוזות שונות. רוב התיקונים בוצעו על ידי קהילת משתמשי וורדפרס בישראל.  אם אתם רוצים לעזור, הצטרפו לפרוייקט התרגום ועזרו לשפר את וורדפרס בעברית.

מאת רמי

אחראי על אתר וורדפרס בעברית ועל תרגום ושחרור גרסאות וורדפרס בעברית. מפתח ליבה, בכל גרסה החל מגרסה 2.8, מפתח מוביל בגרסה 4.4 ובגרסה 4.6. מספק שירותי פיתוח אתרים, פיתוח תוספי וורדפרס לסטרטאפים ופיתוח כלים למפתחי וורדפרס - GenerateWP.com.

3 תגובות »

 • אור יהודי כותב :

  כדאי לפרסם פוסט על הסקר שמתבצע בימים אלו בכתובת:
  http://wpsurvey.surveydaddy.com/s/wp-2011-e?src=ema

  אמנם הוא באנגלית אבל נראה לי שרוב מי שעובד עם וורדפרס יכול להבין 🙂

 • ישראל כותב :

  היי,
  כשאני מנסה להתקין אוטומטית את גרסא 3.2.1 אני מקבל הודעה:
  "
  לא מצאתי את התיקיה הראשית של וורדפרס.

  לא הצלחתי לסיים את ההתקנה
  "

  מה עושים?
  תודה
  ישראל

 • רמי כותב :

  נשמע כאילו ספריית ההתקנה שלך שונה מספריית האתר.
  לפני ביצוע ההתקנה כנס לתפריט הגדרות->כללי ותוודא שהספריות מוגדרות נכון.

הוסף תגובה !

נא לא לשאול שאלות שלא קשורות לפוסט, זהו לא פורום תמיכה. לבעיות אישיות ונושאים מורכבים אפשר ליצור איתי קשר.

תגיות HTML מורשות לשימוש:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>