דף הבית » סקירת תוספים

תוספים: ניהול אתרי וורדפרס מרובים בלוח בקרה אחד

20 ביולי 2011 | מאת רמי | 8 תגובות | תגיות:

אם אתם מנהלים אתרי וורדפרס מרובים, ובכל פעם שיוצאת גרסה חדשה אתם נדרשים לעבור על עשרות אתרים כדי לעדכן אותם, או אם אתם מספקים שירותי תחזוקה לאתרים ובמהלך העבודה אתם נדרשים לנטר אחר עשרות אתרים כדי לעדכן את התוספים שלהם, השירות הבא יעניין אתכם. ManageWP הוא שירות יחודי המציע לוח בקרה מרכזי דרכו ניתן להתחבר לכל האתרי הוורדפרס בניהולכם.

לוגו ManageWP

לוגו ManageWP

לא עוד התחברויות מרובות לאתרים שונים, מעכשיו ניתן לראות את לוחות הבקרה של כל האתרים שלכם בממשק אחד דרכו אתם מקבלים גישה לכל האתרים שלכם. שירות ManageWP.com מציע ללוח בקרה מרכזי אליו אתם משייכים אתרי וורדפרס בניהולכם. השירות מאפשר לעדכן תוסף ל"כל האתרים", לעדכן ערכת עיצוב ל"כל האתרים" ולשדרג גרסה "לכל האתרים" שלכם. השירות מאפשר להוסיף משתמשים חדשים לאתר ספציפי או לכל האתרים, ואף לפרסם פוסטים באתר בודד או בכל האתרים שלכם.

כמו כן, ניתן ליצור גיבויים (למסד הנתונים או לאתר כולו) באתר ספציפי או לכל האתרים. הגיבוי נוצר באופן ידני או באופן אוטומטי כל X ימים. הגיבויים נשמרים בשרתי דרופבוקס או בשרתי אמזון (בחשבון שלכם). וניתן לשחזר גיבויים ואף ליצור מהם אתרי אתרי מראה בדומיינים אחרים.

השירות קיים כבר מעל חצי שנה, והוא מנוהל כבר מעל 20,000 אתרים מבוססי וורדפרס. השירות עדיין נמצא השלב הבטא ולכן לא ניתן ללא תשלום והוא מוגבל ל-250 אתרים, אבל בחודש אוקטובר 2011 הוא אמור לצאת משלב הבטא ולהציע חבילות בתשלום עבור ניהול 100, 1000, 10000 אתרים וכמובן חשבון בלתי מוגבל.

מאת רמי

אחראי על אתר וורדפרס בעברית ועל תרגום ושחרור גרסאות וורדפרס בעברית. מפתח ליבה, בכל גרסה החל מגרסה 2.8, מפתח מוביל בגרסה 4.4 ובגרסה 4.6. מספק שירותי פיתוח אתרים, פיתוח תוספי וורדפרס לסטרטאפים ופיתוח כלים למפתחי וורדפרס - GenerateWP.com.

8 תגובות »

 • גיא כותב :

  מוצר מעניין,
  אבל הם לא מגלים כמה זה יעלה

  חשבתי להעביר את כל האתרים לוורדפרס מו כדי לשדרג את כולם ביחד
  אבל אז כל האתרים יהיו על אותו אי.פי (אני חושב?)

 • רמי כותב :

  היי גיא,
  אפשר לנהל אתרים מרובים בעזרת "רשת אתרים" (WordPress Network), אבל מה קורה כאשר לקוח אחד נמצא בשרת א' ולקוח שני בשרת ב' ושלישי בחו"ל? הכלי הזה פותר את הבעיה הזו.

 • גיא כותב :

  אזהו

  נראה שהוא יכול לפתור כמה בעיות שעשויות לעלות במו

  – פיזור התקנות על איפי ושרתים
  – מספר התקנות על דומיין אחד לא ראשי (מצב שכיח)
  – תמיכה בכל התוספים

 • עובדיה משה כותב :

  שוחחנו עם פרלובק, המפתח וגם ניסינו את המערכת, האמת נהדר, המחירים שקבלנו הערכה לגביהם לא היו זולים, 1000$ לחבילה מסויימת לא זוכר לאיזו כי לא בא לי להכנס למייל. יתכן שהמחירים ישתנו כשיצא לדרך באופן סופי.
  מבחינת מערכת זה מעולה, (היו לנו קצת בעיות עם עברית) אבל אני חושב שזה טופל.

 • רמי כותב :

  תודה על העדכון. נעקוב אחרי השירות שלהם.

 • גיא כותב :

  העלות היא 3$ לאתר לשנה

 • רמי כותב :

  שלושה דולר מהאתר הראשון?

 • גיא כותב :

  אני חושב שהם יהיו מופתעים אם תשתמש בכלי לאתר אחד:)

  קיבלתי מהם תשובה כללית כאמור, אז אני מניח שאין יוצאים מהכלל

הוסף תגובה !

נא לא לשאול שאלות שלא קשורות לפוסט, זהו לא פורום תמיכה. לבעיות אישיות ונושאים מורכבים אפשר ליצור איתי קשר.

תגיות HTML מורשות לשימוש:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>