דף הבית » חדשות ועדכונים

15 מיליון הורדות לוורדפרס 3.1

4 ביולי 2011 | מאת רמי | תגובה אחת | תגיות: , ,

כארבע וחצי חודשים אחרי שחרור וורדפרס 3.1, מונה ההורדות חצה את רף ה-15 מיליון. וורדפרס אומנם ממשיכה לצמוח, אבל פחות. נזכיר כי בתום ארבעה וחצי חודשים משחרור גרסה 3.0 של וורדפרס, הורידו אותה 20 מיליון פעמים. מדובר בירידה משמעותית של 25% בקצב ההורדות של גרסה 3.1 לעומת גרסה 3.0.

מונה ההורדות של וורדפרס 3.1

מונה ההורדות של וורדפרס 3.1

מונה ההורדות

מונה ההורדות של וורדפרס פתוח לכולם ואף קיים תוסף המאפשר להציג את כמות ההורדות באתר שלכם. כמות ההורדות איננה מדד מהימן אך בהעדר מידע סטטיסטי אחר הוא הטוב ביותר מבין האלטרנטיבות זאת משום שהוא משקף נתונים אמיתיים ואינו נסמך על הערכות.

מידע היסטורי סטטיסטי

גרסה 3.0 שוחררה ב-17 ביוני 2010. אודות למאפיינים החדשים הרבים שנוספו בגרסה זו, האימוץ שלה היה נרחב למדי. בתוך ארבע וחצי חודשים הורדו 20 מיליון הורדות ואחרי 7 חודשים נחצה רף ה-30 מילון הורדות.

גרסה 3.1 שוחררה ב-23 בפברואר 2011, יותר משמונה חודשים אחרי גרסה 3.0. תוך 24 שעות הורידו אותה יותר מ-300,000 משתמשים. זה אומר 12,500 הורדות בשעה, 208 הורדות בדקה, וכ-3.5 הורדות בכל שניה! מרשים לא? והיום, ארבעה וחצי חודשים אחרי השחרור, היא חוצה את רף ה-15 מיליון הורדות.

הנתונים אומנם מרשימים אך אינם מעודדים, קיימת ירידה משמעותית של 25% בכמות ההורדות בפרק זמן של ארבע וחצי חודשים. ניתן להסביר זאת בכך שגרסה 3.1 לא הציגה חידושים כה רבים לעומת 3.0 ולכן בעלי אתרים רבים החליטו לא לבצע את השדרוג (שפעמים רבות מלווה בהוצאות כספים).

מאת רמי

אחראי על אתר וורדפרס בעברית ועל תרגום ושחרור גרסאות וורדפרס בעברית. מפתח ליבה, בכל גרסה החל מגרסה 2.8, מפתח מוביל בגרסה 4.4 ובגרסה 4.6. מספק שירותי פיתוח אתרים, פיתוח תוספי וורדפרס לסטרטאפים ופיתוח כלים למפתחי וורדפרס - GenerateWP.com.

תגובה אחת »

  • shnyor כותב :

    יצאה וורפרס 3.2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    סופסוף! אני מחכהח עברית ליראות מה חדש!!
    אמן שיתחילו לעבוד על וורדפרס 4

הוסף תגובה !

נא לא לשאול שאלות שלא קשורות לפוסט, זהו לא פורום תמיכה. לבעיות אישיות ונושאים מורכבים אפשר ליצור איתי קשר.

תגיות HTML מורשות לשימוש:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>