דף הבית » חדשות ועדכונים, סקירת תוספים

גרסת RC רביעית של תוסף הפורומים bbPress

31 באוגוסט 2011 | מאת רמי | תגובה אחת | תגיות: , , ,

תוסף הפורומים bbPress זוכה לגרסה RC רביעית במספר. עדיין לא מדובר בגרסה יציבה לכן לא מומלץ להתקין אותה על אתר פעיל, אלא אם אתם מפתחי וורדפרס מנוסים. השינויים בגרסה זו כוללים תיקונים באגים ואינטגרציה משופרת עם הרשת החברתית BuddyPress, מסנן הספאם Akismet, רשתות אתרים מבוססות וורדפרס, שיפור תהליך השדרוג, שיפור בכלי היבוא ועוד.

לוגו bbPress

לוגו bbPress

אינטגרציה משופרת

מאז שהוחלט כי מערכת הפורומים bbPress לא תהיה מערכת נפרדת אלא תהפוך לתוסף וורדפרס, החלו עבודות על התאמת הקוד ל-APIים של וורדפרס. כדי להפריד בין הגרסה הנפרדת לתוסף וורדפרס, הוחלט כי פיתוח מערכת נפרדת ישאר בגרסאות 1.x ואילו גרסת התוסף תהיה 2.x. כיום התוסף זמין להורדה ממאגר התוספים של וורדפרס.

האינטגרציה בוורדפרס בא לידי ביטוי בשימוש בפוסטים מותאמים אישית, טקסונומיות מותאמות אישית, תפריטים מותאמים אישית בממשק הניהול ועוד. בגרסה הנוכחית שופרו יכולות התקשורת בין הפורומים למסנן הספאם של אקיזמט. כמו כן, התוסף יודע "לדבר" עם BuddyPress במאחר ושניהם עושים שימוש בפונקציות פנימיות של וורדפרס, פועל יוצא BuddyPress החליטה להסיר מהרשת החברתית את הפורומים אך להמשיך לתמוך בפורומים בעזרת אינטגרציה אוטומטית בין התוספים במידה ושניהם מותקנים באתר.

שינויים נוספים בגרסה זו

תמיכה בזרם הפעילויות של BuddyPress וב- @הפניות, שיפורים בתהליך השדרוג, שיפור כלי היבוא, שיפור בטיפול במשתמשי ספאם ומחיקת משתמשים בכלל, הוספת תמיכה ברשימה שחורה של  מילות מפתח, הוספת אקשנים (action) לדיונים והודעות, ושדרוג ערכת הצבעים הירוקה בממשק הניהול.

גרסאות ה-RC יציבות יותר מגרסת הבטא של bbPress, אך עדיין לא מדובר בגרסה סופית לכן אם אין לכם ניסיון בפיתוח וורדפרס לא מומלץ להתקין אותה.

מאת רמי

אחראי על אתר וורדפרס בעברית ועל תרגום ושחרור גרסאות וורדפרס בעברית. מפתח ליבה, בכל גרסה החל מגרסה 2.8, מפתח מוביל בגרסה 4.4 ובגרסה 4.6. מספק שירותי פיתוח אתרים, פיתוח תוספי וורדפרס לסטרטאפים ופיתוח כלים למפתחי וורדפרס - GenerateWP.com.

תגובה אחת »

  • גובי כותב :

    סוף סוף חיכינו לזה הרבה זמן…

הוסף תגובה !

נא לא לשאול שאלות שלא קשורות לפוסט, זהו לא פורום תמיכה. לבעיות אישיות ונושאים מורכבים אפשר ליצור איתי קשר.

תגיות HTML מורשות לשימוש:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>