דף הבית » חדשות ועדכונים

תרגום שיתופי של אתרי וורדפרס מקומיים

29 באוגוסט 2011 | מאת רמי | אין תגובות | תגיות:

אתרי וורדפרס מקומיים (בכתובת xx.wordpress.org) הופכים לקלים יותר לניהול. לפני מספר ימים, התרגום של האתר המקומי הפך לשיתופי דרך GlotPress. השינוי אינו נוגע לתוכן של האתר המקומי אלא למחרוזות המרכיבות את התבנית Rosetta.

אתר וורדפרס בעברית

אתר וורדפרס בעברית

שדרוג האתרים המקומיים

האתרים המקומיים של וורדפרס, בינהם גם אתר וורדפרס בעברית, עוברים בימים אלה שדרוג נוסף. זאת בהמשך לעבודות לשדרוג ערכת העיצוב של האתרים המקומיים מבחינת עיצוב, תאימות לדפדפנים, פונקציונאליות ועוד.

עד כה ראינו שינויים הקשורים לניהול המשתמשים דרך ממשק הניהול של האתר המקומי. בהמשך התווספו אפשרויות "ניהול התפריטים" כדי שיהיה נוח יותר להגדיר את הקישורים בראש העמוד. מיד אחרי זה החלה העבודה של שינוי העיצוב של ערכת העיצוב Rosetta כדי להתאים את העיצוב של האתרים המקומיים לעיצוב של אתר וורדפרס הראשי, זה עדיין בעבודה. ועכשיו בוצעה פריסה של קבצי התרגום ב-GlotPress כדי שהקהילה תוכן לתרגם את המחרוזות של ערכת העיצוב.

אתר וורדפרס בעברית

גם אתר וורדפרס בעברית עובר שדרוג. לאחרונה התחלנו להשתמש במערכת התפריטים החדשה והשליטה בקישורים המוצגים בתפריט הניווט פשוטה יותר לעומת מה שהיה בעבר. הפרופורציות של התמונות בעמוד הראשי גדלו מ- 237×175 פיקסלים ל- 466×303. תכנים ישנים שהיו באתר נמחקו והשאר שוכתבו (העמוד הראשי טרם טופל).

נשמח לקבל את עזרתכם בתרגום המחרוזות של התבנית לשפה העברית.

מאת רמי

אחראי על אתר וורדפרס בעברית ועל תרגום ושחרור גרסאות וורדפרס בעברית. מפתח ליבה, בכל גרסה החל מגרסה 2.8, מפתח מוביל בגרסה 4.4 ובגרסה 4.6. מספק שירותי פיתוח אתרים, פיתוח תוספי וורדפרס לסטרטאפים ופיתוח כלים למפתחי וורדפרס - GenerateWP.com.

הוסף תגובה !

נא לא לשאול שאלות שלא קשורות לפוסט, זהו לא פורום תמיכה. לבעיות אישיות ונושאים מורכבים אפשר ליצור איתי קשר.

תגיות HTML מורשות לשימוש:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>