דף הבית » חדשות ועדכונים

וורדפרס ל-iOS גרסה 2.9

29 בספטמבר 2011 | מאת רמי | 2 תגובות | תגיות: , ,

משתמשי וורדפרס שהורידו את אפליקציית וורדפרס לאייפון בטח כבר שמו לב לעדכון החדש. גרסה 2.9 של האפליקציה כוללת חידושים כמו עיצוב ועריכה של התוכן, עריכה במסך מלא, ואפשרות לקרוא תכנים שנשמרו לקריאה עתידית. כמו כן, באגים שונים תוקנו ומערכות שונות שודרגו.

אפליקציית וורדפרס עבור iOS

אפליקציית וורדפרס עבור iOS

אחד המאפיינים החדשים שנוסף בגרסה זו, והיה חסר מאוד בעבר, זו האפשרות לעצב את התכנים. אם בעבר יכולנו רק לכתוב תוכן, מעכשיו נוכל גם להדגיש אותו, להטות אותו, להוסיף רשימות ממוספרות ורשימות לא ממוספרות, להוסיף קישורים ועוד. אפשרויות העיצוב נמצאות ממש מעל המקלדת, ועל מנת לראות את כל הכפתורים ניתן להטות את המכשיר לצד כדי לעבור לתצוגה רוחבית.

תפריט העיצוב באפליקציית וורדפרס ל-iOS

תפריט העיצוב באפליקציית וורדפרס ל-iOS

מאפיין חדש נוסף הוא עריכה במסך מלא שנותן יותר שטח לאזור התוכן בכך שהוא מסתיר את הבר העליון. מכשיר האייפון אינו מיועד לכתיבת פוסטים ארוכים אבל תצוגה במסך מלא בהחלט עוזרת לנו לראות טקסטים ארוכים יותר ומצב תצוגה זה שימושי יותר  בתצוגה רוחבית.

עריכה במסך מלא באפליקציית וורדפרס עבור iOS

עריכה במסך מלא באפליקציית וורדפרס עבור iOS

האפליקציה ניתנת להורדה בחינם בחנות האפליקציות של אפל. מכשירים בעברית יורידו באופן אוטומטי אפליקציה מתורגמת לעברית. ואני משתדל לעקוב אחרי התרגום לעברית ולעדכן את מחרוזות. אם מצאתם שגיאה או שתרצו לשפר מחרוזת כלשהי, ניתן לעזור בשיפור התרגום.

מאת רמי

אחראי על אתר וורדפרס בעברית ועל תרגום ושחרור גרסאות וורדפרס בעברית. מפתח ליבה, בכל גרסה החל מגרסה 2.8, מפתח מוביל בגרסה 4.4 ובגרסה 4.6. מספק שירותי פיתוח אתרים, פיתוח תוספי וורדפרס לסטרטאפים ופיתוח כלים למפתחי וורדפרס - GenerateWP.com.

2 תגובות »

  • אבי אבקסיס כותב :

    חבל שאי אפשר לערוך או לכתוב כתבות בממשק ויזואלי מה שיאפשר אפשרויות נוספות.

  • רמי כותב :

    בקרוב גם זה יהיה. 🙂

הוסף תגובה !

נא לא לשאול שאלות שלא קשורות לפוסט, זהו לא פורום תמיכה. לבעיות אישיות ונושאים מורכבים אפשר ליצור איתי קשר.

תגיות HTML מורשות לשימוש:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>