דף הבית » חדשות ועדכונים, סקירת תוספים

שוחרר תוסף הפורומים bbPress גרסה 2.0

22 בספטמבר 2011 | מאת רמי | 3 תגובות | תגיות: , ,

אחרי תקופת פיתוח ארוכה (מאוד), מערכת הפורומים bbPress משוחררת בגרסת תוסף וורדפרס. הפורומים כוללים תמיכה מובנית במסנן הספאם אקיזמט וברשת החברתית BuddyPress.

לוגו bbPress

לוגו bbPress

אם בעבר הפורומים עשו שימוש במערכת קבצים נפרדת שלא תלויה בוורדפרס, התוסף הנוכחי נבנה מחדש כך שיעשה שימוש במערכת הקבצים, העוגיות, מסדי הנתונים, וה-APIים השונים של וורדפרס ופועל מתוך לוח הבקרה שלה. שימוש במערכות של וורדפרס הופך את תוסף הפורומים לקל יותר ונקי מבעיות ביחס למקבילו הקודם. ההתקנה הפשוטה מתוך ממשק הניהול, והשדרוג בלחיצת כפתור הופכים אותו לנוח לשימוש. והעובדה שהוא משתלב בצורה מלאה ברשת החברתית BuddyPress ומסנן הספאם אקיזמט, הופכים אותו לנוח ובטוח יותר מבעבר.

הפיתוח היה ארוך, שוחררו 3 גרסאות בטא ו-5 גרסאות RC. נעשה בו שימוש נרחב ב Custom Post Types וב Custom Taxonomies. פיתוח תוסף זה מחזק את הטענה שוורדפרס הופכת לפלטפורמה עליה ניתן לבנות מערכות שונות בין אם מדובר במערכת בלוגים, פרומיום, חנות למסחר-אלקטרוני ועוד.

התוסף זמין להורדה במאגר התוספים של וורדפרס. התרגום לשפה עברית כמעט הושלם, אתם יכולים לעזור לנו לסיים את התרגום ו/או לשפר את איכות המחרוזות הקיימות.

מאת רמי

אחראי על אתר וורדפרס בעברית ועל תרגום ושחרור גרסאות וורדפרס בעברית. מפתח ליבה, בכל גרסה החל מגרסה 2.8, מפתח מוביל בגרסה 4.4 ובגרסה 4.6. מספק שירותי פיתוח אתרים, פיתוח תוספי וורדפרס לסטרטאפים ופיתוח כלים למפתחי וורדפרס - GenerateWP.com.

3 תגובות »

 • אלון כותב :

  שלום,

  האם אפשר בשלב הזה להשתמש בתרגום לעברית של bbPress ו – BuddyPress
  אם כן, איך ניתן לעשות זאד?
  ואם לא, מתי זה יתאפשר?

  תודה ושנה טובה,
  אלון

 • רמי כותב :

  אלון, ניתן להוריד ידנית את קבצי התרגום, לך לתרגום של bbPress בעברית, בתחתית הדף אתה תראה כפתור ליצוא תרגומים (Export Translations), אם אתה לא רואה אתה צריך להתחבר למערכת. תייצא קובץ תרגומים בפורמט MO ואז תעלה אותו לספרייה /plugins/bbpress/bbp-languages/.

 • אלון כותב :

  אמיר תודה רבה,

  ומה לגבי BuddyPress?

הוסף תגובה !

נא לא לשאול שאלות שלא קשורות לפוסט, זהו לא פורום תמיכה. לבעיות אישיות ונושאים מורכבים אפשר ליצור איתי קשר.

תגיות HTML מורשות לשימוש:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>