דף הבית » חדשות ועדכונים, סקירת תוספים

ספריית התוספים של וורדפרס משתדרגת

23 בדצמבר 2011 | מאת רמי | 2 תגובות | תגיות: ,

אחרי כל גרסה גדולה, המפתחים מקדישים קצת זמן לאתר וורדפרס ולקהילה שעושה שימוש באתר. הפעם, ספריית התוספים של וורדפרס עוברת מהפך. מעתה ניתן להוסיף תמונה ויזואלית מרשימה לכל תוסף, ולא רחוק היום בו לא רק הפונקציונליות של התוסף וצורת הקידום שלו תקבע האם הוא יהיה להיט או לא, עתה נוסף אלמנט שלישי – עיצוב עמוד התוסף בספריית התוספים.

רקע

אחרי שחרור גרסה 3.0 הופסק הפיתוח של וורדפרס לשלושה חודשים על מנת לאפשר למפתחים לעצב מחדש את אתר וורדפרס ולשפר את חוויית השימוש בו. כעבור כשנה, אחרי שחרור גרסה 3.2, בוצעו שינויים באתרים המקומיים של וורדפרס, התבנית רוזטה שמשמשת את כל האתרים המקומיים נקלטה בפרויקט GlotPress כדי לאפשר לקהילה לתרגם ביתר קלות את המחרוזות של אתרי וורדפרס מקומיים.

עם הזמן נוצרה מסורת של הפסקת פיתוח המערכת אחרי שחרור גרסה גדולה, כדי להשקיע בפיתוח האתר ולתת מענה לקהילה שעושה שימוש באתר. עכשיו, אחרי שחרור גרסה 3.3, מפתחים שוב משפרים את האתר.

השינויים

עמודי פרופיל משתמש עוצבו מחדש, ויש כוונה להוסיף לזרם הפעילויות גם פעולות כמו השתתפות בכנסי וורד-קאמפ וכדומה. (מישהו הזכיר את פייסבוק?)

אבל השינוי המשמעותי ביותר הוא בספריית התוספים של וורדפרס. מעתה, כל יוצר תוסף יכול להוסיף תמונת כותרת לתוסף שלו. ניתן להעלות תמונה בגודל  772 על 250 מסוג jpeg או png. להלן מספר תוספים שכבר מיישם את המאפיין החדש:

יפה, לא? מה אתם אומרים?

מאת רמי

אחראי על אתר וורדפרס בעברית ועל תרגום ושחרור גרסאות וורדפרס בעברית. מפתח ליבה, בכל גרסה החל מגרסה 2.8, מפתח מוביל בגרסה 4.4 ובגרסה 4.6. מספק שירותי פיתוח אתרים, פיתוח תוספי וורדפרס לסטרטאפים ופיתוח כלים למפתחי וורדפרס - GenerateWP.com.

2 תגובות »

  • חתול כותב :

    יש היכן שהוא הסבר איך מוסיפים את התמונה?
    אני לא הצלחתי להבין איך להוסיף תמונה כזו לתוספים שלי.

  • רמי כותב :

    הוספתי לינק בפסקה הראשונה. אם לא שמת לב, כנס לכאן.

הוסף תגובה !

נא לא לשאול שאלות שלא קשורות לפוסט, זהו לא פורום תמיכה. לבעיות אישיות ונושאים מורכבים אפשר ליצור איתי קשר.

תגיות HTML מורשות לשימוש:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>