דף הבית » חדשות ועדכונים

תרגום מחרוזות וורדפרס רגע לפני שחרור גרסה 3.3

7 בדצמבר 2011 | מאת רמי | 3 תגובות | תגיות: , ,

וורדפרס 3.3 צפויה לצאת ב-13 בדצמבר, באיחור של חודש מהיעד המקורי. אחרי 4 גרסאות בטא וגרסת RC אחת, נכנסנו לתקופת תרגום המחרוזות. בגרסה 3.2 היו 3312 מחרוזות, בגרסה 3.3 יש לנו 3491 מחרוזות. נוסף ל-179 המחרוזות החדשות, יש לנו את הפרוייקט לשיפור איכות התרגום של וורדפרס כך שיש הרבה עבודה לפני שהגרסה העברית תהיה מוכנה.

וורדפרס גרסה 3.3

וורדפרס גרסה 3.3

אני מזמין את הקהילה להצטרף ולעזור בתרגם המחרוזות חדשות לעברית, תיקון מחרוזות "בעייתיות", ושינוי ניסוחים מלשון נקבה ללשון זכר או לשון ניטרלית. בעבר התקבלו בקשות רבות לשינוי מחרוזות, חלק מהבקשות טרם טופלו כי הן מפוזרות בפורומים שונים, קבוצות דיון, מיילים, תגובות לפוסטים ובמקומות אחרים. כדי לא ללכת לאיבוד, הצעות לתיקוני מחרוזות יש להעביר רק דרך המערכת התרגום. וללא קשר, אני ממליץ לכל משתמש וורדפרס להכיר את המערכת התרגום של וורדפרס. כמו כן, אני מזכיר לכולם שמחרוזות ישנות שלא יתוקנו עד שחרור הגרסה יכנסו רק לגרסה הבאה.

משתמשים חדשים שעדיין לא מכירים את מערכת התרגום, תרגום וורדפרס הוא תהליך קהילתי שיתופי המתבצע באמצעות GlotPress, בכתובת translate.wordpress.org. מומלץ לקרוא את הוראות השימוש ב-GlotPress ואת המדריך למתרגם לעברית.

מאת רמי

אחראי על אתר וורדפרס בעברית ועל תרגום ושחרור גרסאות וורדפרס בעברית. מפתח ליבה, בכל גרסה החל מגרסה 2.8, מפתח מוביל בגרסה 4.4 ובגרסה 4.6. מספק שירותי פיתוח אתרים, פיתוח תוספי וורדפרס לסטרטאפים ופיתוח כלים למפתחי וורדפרס - GenerateWP.com.

3 תגובות »

 • יוסי ג'אנה כותב :

  אתרום את חלקי מאוחר יותר היום
  עידן חדש מגיע….

 • עובדיה משה כותב :

  !!!

 • חולי כותב :

  אני מנסה לתרגם מעט, ככול שירשה לי הזמן…
  מופיע תחת רמקול1…

הוסף תגובה !

נא לא לשאול שאלות שלא קשורות לפוסט, זהו לא פורום תמיכה. לבעיות אישיות ונושאים מורכבים אפשר ליצור איתי קשר.

תגיות HTML מורשות לשימוש:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>