דף הבית » חדשות ועדכונים, סקירת תוספים

באדיפרס 1.5.3 – תואם וורדפרס 3.3

11 בינואר 2012 | מאת רמי | תגובה אחת | תגיות: ,

אתמול שוחררה גרסה 1.5.3 של באדיפרס (BuddyPress) והיום שוחררה גרסה 1.5.3.1 של הרשת החברתית. העדכונים האחרונים הופכים את המערכת לתואמת וורדפרס 3.3. רשימת השינויים לא גדולה אבל היא הכרחית לעבודה תקינה עם הגרסה החדשה של וורדפרס.

לוגו BuddyPress

לוגו BuddyPress

השינויים כוללים הסרת תבנית פורום שלא נמצאת בשימוש, שינוי פונקציות כך שוורדפרס לא תתריע על שימוש בפונקציות ישנות שכבר לא נתמכות, שינוי סיסמאות במסכי משתמש, תיקון צלמית משתמש בסרגל הכלים שהוצגה בגודל הלא נכון ועוד.

בעקבות השדרוג, התגלתה בעיה גדולה יותר במערכת הסיסמאות ובאופן שמירת הנתונים. ביום שלמחרת (היום) יצאה גרסה המתקנת את הבאג.

ואם כבר מדברים על באדיפרס, ראוי לציין שהאתר הרשמי של הרשת החברתית – BuddyPress.org – עוצב מחדש במהלך דצמבר 2011 כך שיהיה נגיש יותר למשתמשיו. מערכת התוספים, ערכות העיצוב והאתרים הראויים לציון עברו מהפך. הפרופילים של המשתמשים עודכנו, נעשה שימוש פעיל בסרגל הכלים של וורדפרס 3.3 וניתן דגש רב יותר לפורומים הציבוריים על פני ה"קיר" האישי של כל משתמש.

מאת רמי

אחראי על אתר וורדפרס בעברית ועל תרגום ושחרור גרסאות וורדפרס בעברית. מפתח ליבה, בכל גרסה החל מגרסה 2.8, מפתח מוביל בגרסה 4.4 ובגרסה 4.6. מספק שירותי פיתוח אתרים, פיתוח תוספי וורדפרס לסטרטאפים ופיתוח כלים למפתחי וורדפרס - GenerateWP.com.

תגובה אחת »

  • מאור כותב :

    תודה על העדכון, באמת שחידשת לי בקשר ל-redesign החדש! אין ספק שהפרוייקט מתרחב לכיוונים טובים.

הוסף תגובה !

נא לא לשאול שאלות שלא קשורות לפוסט, זהו לא פורום תמיכה. לבעיות אישיות ונושאים מורכבים אפשר ליצור איתי קשר.

תגיות HTML מורשות לשימוש:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>