דף הבית » סקירת תבניות

פיתוח ישראלי: ארטיקס – תבנית וורדפרס בעברית

10 במרץ 2012 | מאת רמי | 75 תגובות | תגיות: ,

הפעם ברצוני להציג לכם פיתוח ישראלי של תבנית פרימיום בשם ארטיקס. התבנית הישראלית הראשונה שאני נתקל בה. ארטיקס מסייעת להקים אתרי אינטרנט תוך קיצור זמני הפיתוח והיא מאפשרת לעצב את האתר גם אם אין לכם ידע בתכנות. התבנית פותחה במשך שנתיים על ידי טלי כהן והיא הושקה במהלך פברואר 2012.

וורדפרס פוטרת אותנו מהצורך לתכנת ממשק ניהול אחורי, פשוט מתקינים מערכת בקוד פתוח ותוך מספר דקות יש לנו אתר. ארטיקס מאפשרת לנו לשלוט על החלק הקדמי של האתר ולעצב אותו מאפס, בצורה פשוטה ומהירה.

התבנית מגיעה עם ממשק בשתי שפות – עברית ואנגלית, והיא תומכת בשני כיווני הכתיבה – מימין לשמאל (RTL) ומשמאל לימין (LTR). התבנית מאפשרת לנו לשלוט כמעט על כל אספק של עיצוב אתר – צבעים, רקעים, פונטים, שורת קרדיט, סיידבר מותאם אישית, גלריות תמונות, עמודי פורטפוליו, עמודי צרו קשר, פריסת עמוד הבית והמבנה שלו, עמוד עסקי לפייסבוק ועוד.

ארטיקס - תבנית וורדפרס ישראלית

ארטיקס - תבנית וורדפרס ישראלית

התבנית מאפשרת לשלוט על מבנה עמוד הבית בצורה ייחודית למדי. התכנים בדף הבית מגיעים מפוסטים מותאמים אישית, וניתן ליצור כמה פוסטים כאלה שרק נרצה ואז להציב אותם באזורים שונים בדף הבית דרך מערכת הוידג'טים של וורדפרס. כל אזור ניתן לעיצוב דרך פוסט יחודי, ושילוב של קיצורי דרך בפוסטים מאפשר ליצור פריסה ייחודית ועיצוב אישי.

התבנית מאפשרת ליצור סיידברים (סרגלי צד) מותאמים אישית. ניתן ליצור כמה סרגלי צד שרק נרצה, ולאכלס אותם בעזרת מערכת הוידג'טים של וורדפרס. אחרי שיצרנו מספר סיידברים מסוגים שונים, אז מתחיל הקסם. כשאנו יוצרים עמוד או פוסט, ניתן לבחור איזה סיידבר יוצג לצד הפוסט. הקונספט הזה מאפשר לנו לשלוט על התוכן של העמוד ועל הסיידבר שלו מתוך תפריט עריכת הפוסט. זהו כלי שימושי מאוד שאהבתי במיוחד.

כמו כן ניתן ליצור עמודי פורטפוליו הניתנים להצגה בארבע פריסות שונות, וזה כולל גם פורטפוליו מסוג וידאו. כמו כן ניתן לעצב עמודי צרו-קשר לתפריטי הצד והם ניתנים לעיצוב ותכנות. הדובדבן שבקצפת הוא יצירת גרסה נוספת של האתר שתשמש כעמוד עסקי לפייסבוק, תוך שמירה על מבנה ופריסה (הנמשכים אוטומטית מהאתר שלנו אך ניתנים גם להתאמה ספציפית עבור פייסבוק) והצגת התוכן של האתר (התכנים נשאבים מהאתר או שניתן להציג תכנים יעודיים רק עבור עמוד פייסבוק).

התבנית מגיעה עם 6 גלריות שונות (בינהן: Flashmo, Piecemaker Flash, Piecemaker 2 Flash, jQuery Cycle) ומעל 100 הנפשות מצורפות. ישנם מעל 60 קיצורי קוד (ShortCodes) כלולים בתבנית, והעורך הויזואלי כולל כפתורים נוספים המאפשרים להוסיף כפתורי-קישור וקופסאות טקסט מעוצבות. אם לא מספיק, ניתן להוסיף הגדרות CSS אישיות עבור אזורים שונים. והקוד כולו מותאם למנועי חיפוש (SEO).

מסקנות

המערכת עמוסה באינספור אפשרויות, מאין שילוב של כל התוספים הכי טובים שיש לתבנית פרימיום אחת. בהתחלה קצת קשה להתמצא ולהבין מי נגד מי, אבל ככל שמתעמקים, העבודה נעשית פשוטה יותר.

לפי האתר הרשמי, מעצבים יכולים להיעזר בתבנית כדי להמיר עיצוב PSD לתבנית וורדפרס על ידי חיתוך קטעים על מנת להציגם כתמונות רקע באזורים שונים. הכל דרך ממשק הניהול של וורדפרס. אם תבינו איך הכל עובד, ניתן לחסוך זמן עבודה וליעל את תהליך הקמת האתר.

אני מקווה שנראה פתרונות נוספים כאלה בארץ. תבניות פרימיום דומות בחו"ל אומנם זולות יותר, אבל רובן אינן תומכות בעברית. רוכשי תבניות פרימיום מחו"ל נאלצים להקצות משאבים כספיים נוספים לתרגום והסבה לעברית, ולרוב הם אינם מקבלים תמיכה לגרסה המעוברתת. ארטיקס היא סנונית ראשונה לתבנית ישראלית, עם תמיכה בעברית. מומלץ לבדוק.

מחיר

מחיר ההשקה הינו 380 ש"ח. התשלום כוללת את קבצי התבנית ומסמך תפעול ראשוני בעברית. כמו כן, הרישיון מאפשר לכם להשתמש בתבנית בכמה אתרים שתרצו – זה מפצה קצת על המחיר האסטרונומי.

נוסף על עלות הרכישה, ניתן להצטרף לחבילת השרותים בעלות של 29 ש"ח לחודש. התמיכה מקנה גישה לפורום התמיכה ולעדכונים עתידיים של התבנית.

למידע נוסף על התבנית כנסו לאתר mytheme.co.il, ולהדגמה כנסו לאתר artix.co.il.

פוסט זה הוא חלק מסדרת פוסטים בהם אסקור (בקצרה) תוספים ישראלים לוורדפרס כדי להעיר קצת את השוק המקומי ולהציג פיתוחים ישראלים. אם פיתחתם מוצר לוורדפרס אותו תרצו לחשוף למשתמשי המערכת בארץ צרו קשר.

מאת רמי

אחראי על אתר וורדפרס בעברית ועל תרגום ושחרור גרסאות וורדפרס בעברית. מפתח ליבה, בכל גרסה החל מגרסה 2.8, מפתח מוביל בגרסה 4.4 ובגרסה 4.6. מספק שירותי פיתוח אתרים, פיתוח תוספי וורדפרס לסטרטאפים ופיתוח כלים למפתחי וורדפרס - GenerateWP.com.

75 תגובות »

 • חתול כותב :

  למרות שזה נשמע נחמד, המחיר רחוק מלהיות מושך.
  תבניות באנגלית עולות כמה עשרות דולרים והמחיר כולל תמיכה שפה דורשת תשלום נוסף. נראה שזה ניצול של היצע מצומצם של תבניות בעברית למרות שהם פונים גם לשוק העולמי (מעניין כמה היא תעלה לשוק הזה).

  בנוסף בתבנית משולבים רכיבי gpl ולא ברור הרשיון שאמור להיות לה.

 • טלי כהן כותב :

  לחברים שלום,
  שמי טלי כהן ואני בעלת המיזם. תודה לרמי על הסקירה היפה, ואני מקווה לראות את כולכם בין המינויים באתר.

  חשוב לי להבהיר לטובת הכלל, כי מחיר התבנית הינו 380 שח בלבד!
  ** הרישיון הינו עבור כמות אתרים ללא הגבלה.
  ** המחיר הינו חד פעמי ולא מדובר בעלות מתחדשת.
  ** תמיכה ועדכונים אפשריים בתשלום נוסף, בנפרד (למעוניינים בכך)
  ** המחירון שלנו – http://www.mytheme.co.il/?page_id=3194&lang=he

  אחד הדברים החשובים ביותר עבורי הוא המחיר, חשוב לי שהמחיר שלנו יהיה אטרקטיבי כמו המחירים בחו"ל.
  אני מקווה שככל שנקבל את תמיכתם נוכל לייצר למינויים גם הטבות נוספות.

  אשמח להשיב לכל שאלה, גם באופן אישי במייל,
  info@mytheme.co.il

  בהצלחה!
  טלי כהן.

 • רמי כותב :

  חתול, גם בחו"ל תבניות פרימיום עולות כסף. אתה לא משלם על רכיב ה-GPL אלא על הדברים הנוספים כמו קבצי JS, קבצי CSS וקבצי תמונה שהמפתח יצר ועליהם יש לו זכויות.

  כמו כן, 380 ש"ח הוא מחיר ראלי. בדקתי "בפנים" של התבנית' ומאוד אהבתי את מה שראיתי. רואים שהשקיעו במוצר.

 • ברג זהר כותב :

  בהחלט מרשים!
  הנסיון שלנו עם תבניות הוא רב ולרוב גורר הרבה תסכולים אצל הלקוחות שלא מבינים את משמעות המילה "תבנית" ודורשים שינויים בעייתיים.
  כאן ישנה תבנית שחשבו עליה בצורה מלאה.
  כל הכבוד על היוזמה ובעיקר על הביצוע המקצועי.

  אבל למרות כל זה בסופו של דבר אתר תבנית לא ייתן מענה של עיצוב ותכנות אישיים.
  אומנם יחסוך כסף אבל מוגבל.

  בברכה,
  ברג זהר
  ביזנס דיזיין
  http://www.bizdesign.org.il

 • אורן כותב :

  מצטער לאכזב אותכם, אבל התבנית היא תבנית גנובה לחלוטין של תבנית בשם uDesign. ראו כאן:
  http://idesignmywebsite.com/u-design/

  מדובר במעשה אסור ולא חוקי.
  הבחור פשוט לקח את התבנית, תרגם אותה לעברית, ומוכר אותה כאילו הוא פיתח אותה.

  אני יוצר קשר עם מחבר התבנית בכדי לדווח על גניבה. אני ממליץ לאחרים לעשות את אותו הדבר.

  אורן

 • אייל כותב :

  אתה רציני,

  אפילו הדמו לא עובד טוב.
  וכמו שאורן כתב גנוב לגמרי, אני קניתי אותה בזמנו לאתר שבניתי והתאמתי אותה לעברית.

 • טלי כהן כותב :

  אורן שלום, התבנית מ-מ-ש ל-א גנובה.
  מזמינה אותך לרכוש את תבנית ארטיקס ולראות את ההבדלים לעומת התבנית שפרסמת כאן.
  נכון, התבניות האלה דומות מאוד.
  התבנית שפרסת הייתה מקור השראה מאוד גדול עבורנו מהרבה בחינות, אך תבנית ארטיקס היא פיתוח ישראלי מלא, ולא גיור של תבנית כזו או אחרת, ולראיה כשנתיים עבודה שהושקעו בה.

  אגב.. גם לתבנית שפרסמת יש תבניות מתחרות ממש דומות בחו"ל, כמעט אחד לאחד

  אם רוצים לדבר "תאכלס" על ההבדלים בין תבנית ארטיקס לבין התבנית הספציפית שפרסמת כאן אז, אציג חלק בולט מההבדלים:

  1. תבנית ארטיקס כוללת אפשרות ליצור עמוד עסקי לפייסבוק מתוך הוורדפרס וגם לשלוט על העיצוב והתוכן של דף הפייסבוק באופן מלא ודינאמי, דבר שלא בוצע ע"י פלאגין, וממש לא קיים בתבנית הדומה שפרסמת כאן.

  2. תבנית ארטיקס כוללת סיידבר (תפריטי צידי) ימני ושמאלי ללא הגבלה, לא בוצע עי פלאגין, ולא קיים בתבנית הדומה שפרסמת.

  3. תבנית ארטיקס כוללת קיצורי קוד ויזואלים – הכוונה היא, כשאתה מוסיף קיצור קוד מסוג כפתור לדוגמה, בעורך התוכן תראה ממש כפתור ולא תראה קוד [button] כנל לגבי כל קיצורי הקוד של התבנית.
  שוב, לא בוצע ע"י פלאגין, ולא קיים בתבנית שפרסמת.

  4. תבנית ארטיקס מאפשרת להציג טופס קשר נגלל בצד המסך.
  רעיון שבהחלט נלקח מהתבנית שפרסמת כאן ומתבניות אחרות, אך שודרג בצורה מופלאה.
  באף אחת מהתבניות הדומות לארטיקס ולא מוצג טופס צידי אלא רק כפתור, בתבנית ארטיקס אתה יכול להציב כפתור ו/או גם טופס בצד האתר! טופס הקשר בצד האתר עובד יחד עם פלאגין contact form 7 מה שמקנה לך שליטה על שדות הטופס, ובנוסף יצרנו בממשק התבנית של ארטיקס אפשרות לעיצוב מלא של הטופס.

  5. התפריט הראשי של האתר ניתן לעיצוב מלא! דבר שלא מופיע באף תבנית בחו"ל, מי שמוצא כזאת מוזמן להפנות אלי קישור אשמח ללמוד מהמתחרים.
  רוצה להרחיב עוד קצת לגבי התפריט הראשי –
  תפריט ראשי שניתן לעיצוב מלא הוא אחד מדברים שבקלות יכולים לתת לאתר מראה ייחודי ושונה! השליטה על עיצוב התפריט מאפשרת לעשות הכל!

  6. רקע האתר יכול להפוך לסרטון וידיאו! ואפילו להציג סרטון יוטיוב.
  שוב, דבר שלא מומש ע"י פלאגין, ולא קיים בתבנית הדומה שפרסמת כאן.

  יש האמת עוד המון דברים קטנים שעושים את ההבדל בין תבנית ארטיקס לבין התבנית שפרסמת כאן וגם לעומת תבניות דומות אחרות, אך מניתי את הבולטים ביותר.

  באמת התבניות ניראות דומות מאוד, ואני חושבת שזה רק יתרון למשתמש הישראלי שזוכה לקבל תבנית ישראלית שמזכירה מאוד את התבניות הכי טובות שקיימות בחו"ל.

  אם אתה משתמש בתבנית ארטיקס אתה פשוט לא צריך לחפש תבנית אחרת! יש לך הכל, מהכל, ואפילו קצת יותר כי אין לשכוח שהתבנית היא בעברית, מה שלא קיים בחו"ל אך זה בהחלט הדבר השולי בכל העיניין.

  אורן, אייל, זוהר, וכולם:
  אני מזמינה אתכם לרכוש את התבנית ולהיות חלק מקהילת המינויים שלנו, אם תתאכזבו ספרו לי ואעמוד לרשותכם עד לשביעות רצון מלאה.

  החזון שלנו הוא להוות מקום איכות לתבניות וורדפרס ידידותיות בעברית, ואני ערוכה מכל בחינה לעמוד מאחורי מטרה זו. אם זה מבחינת צוות תמיכה וצוות תכנות, ואם מבחינת המשך פיתוח ושדרוג.

  לגבי הדמו >>> יתכן וחלק מדברים מופיעים שלא כראוי כרגע, העלנו ממש בסוף השבוע גרסה חדשה לתבנית עם מספר תוספות לקיצורי הקוד, דבר שמשפיע על הדמו שלנו. סליחה על אי הנוחות, אך כמו שכתוב בכל האתר אנחנו בשלבי הרצה ראשונים 🙂

  תנו לנו יד להמשיך לקדם את המיזם, הושקענו מאמצים אדירים לייצירת מוצר שכזה.
  נכון הוא לא מחליף עיצוב של מעצב מקצועי, ולא מחליף מתכנת מקצועי.
  אך אין לי ספק כשמתכנת מקצועי יתבסס על התבנית שלנו, אפילו אם בידו עיצוב מותאם אישית, תבנית ארטיקס תקצר את זמן הפיתוח ותאפשר למתכנת להתרכז בדברים המסובכים יותר באתר הלקוח.

  ללקוח הקצה אנחנו ממליצים לשכור איש מקצוע מתוך אינדקס הספקים המומלצים באתרנו, כדי לקבל אתר מבוסס ארטיקס איכותי באמת.
  אינדקס העסקים המומלצים שלנו – http://www.mytheme.co.il/?page_id=3414&lang=he

  בהצלחה לכולם!
  ניתן לפנות אישית גם במייל: info@mytheme.co.il

 • אורן כותב :

  אני מצטער לומר לך, אבל אני מכיר אישית את תבנית u-Design, ולפי הסתכלות קצרה על הקוד של האתר שלך (frontend), זה אחד לאחד.

  הוספה של תכונות נוספות לתבנית אינה נותנת לך בעלות עליה.

  אני כבר יצרתי קשר עם יוצר המפתח ו- themeforest. המפתח בדק את ה- demo, ואפילו אישר שזה אכן התבנית שלו לפי הסתכלות על הקוד.

  לילה טוב

 • אורן כותב :

  ולעורכים פה אני מציע לבדוק טוב טוב את אמינות המוצר לפני שמפרסמים כתבה עליו בצורה כה נרחבת.

 • טלי כהן כותב :

  אורן אני מצטערת לומר לך שאין שחר בדברייך.
  זה שהתבנית שפרסמת דומה לתבנית ארטיקס לא אומר שאנחנו או הוא גנב כאן משהו, תדייק בדברייך בבקשה זה עלול לפגוע בנו.

  לגבי היוצר של התבנית הדומה שפרסמת, אני מניחה שיש לו "אינטרס" לאשר שזה שלו.
  אני אומרת "לאשר" במרכאות כי אין בכך שחר.
  נכון התבניות דומות, כמו שאמרת אפילו אחד לאחד התבנית הזאת יחד עם המון תבניות אחרות יהוו מקור השראה שלנו במשך שנתיים.
  אך יש גם הבדלים, מהותיים בין תבנית ארטיקס לבין כל התבניות שדומות לה מאוד.

  יתכן כי היוצר של התבנית שדומה לארטיקס מרגיש מאויים מתבנית ארטיקס, ואולי חושש שקיומה של תבנית ארטיקס יפגע במכירותיו, אני לא רוצה להיכנס למקומות האלה, זו לא מחמאה אך גם לא עלבון. כל אחד בתחומו שלו.

 • טלי כהן כותב :

  דבר נוסף בנימה אישית, גם לאורן אך בעיקר לכולם.

  קם "אדם וחצי" שמרים את הכפפה לשוק הוורדפרס הישראלי ויוצר מיזם שיכול רק להוות תועלת לכולם.

  שילוב מנצח של כל הדברים הכי טובים, והכי שימושיים שקיימים בתבניות הפרימיום הכי טובות בחו"ל, ובפלאגינים הכי טובים שיש.

  השקענו זמן וכסף רב ליצור אלטרנטיבה חדשה למקימי אתרי וורדפרס, ולרכושי התבניות בחו"ל… לתת למיזם כזה תמיכה ולהתקדם יחד איתו זאת זכות של כולנו.

  למה השוק בארץ צריך לסבול מתבניות וורדפרס כ"כ גרועות?
  מישהו אמר שדוברי עברית הם נחותים ורק לדוברי אנגלית מגיע לקבל תבניות איכות?

  פרגנו לעצמכם ליגה חדשה ותיהיו גאים שיכול להיות לנו מקום אחר לרכוש בו תבניות וורדפרס.

  ולפני שמישהו חורץ גורלות עם "אישורים" על בעלות וזכויות, בוא נשאיר את זה מאחורי הקלעים לאנשי סמכות יבדקו מה שצריך, המנצח זה לא מי שרץ ראשון להדביק כותרת. כותרות יש לנו בעיתון שם בכל בוקר רץ מישהו אחר להדביק כותרת על ראש של פרה שעשתה רושם של כבשה רק כי ככה זה ניראה…

  חבר'ה, אני ממזמינה את כולכם להיות חלק מהקהילה שלנו.
  תקראו לזה ליגת וורדפרס בעברית.
  תקראו לזה אופנת וורדפרס ישראלית.
  זה שלנו, ואנחנו לא צריכים מעצבים מחו"ל או מתכנתים מחו"ל, או תבניות באנגלית.

 • אורן כותב :

  דיי עם האבסורד הזה!

  רק מלהתסכל על קובץ ה- CSS של האתר שלך מראה שזה בדיוק אותו הדבר!
  מספיק עם הצביעות הזאת.

  שמות הקלאסים, ה- IDs, ה-כ-ל אותו הדבר!
  יש לך שם אפילו הגדרות cufon שאין לו שום קשר לעברית!

  לכל מי שיש ספק, תסתכלו בקובץ ה- CSS של העברית ובקובץ ה- CSS של התבנית המקורית.

  דיי לנסות להכחיש את זה, פשוט דיי.

 • טלי כהן כותב :

  הסתכלת פעם עם מדונה?
  ועל התמונה של מדונה פופסטאר?
  "לשתי היצירות יש דימיון ברור ובולט אפילו את אותה נקודת חן כמו במקור. ששמו לה כובע פופסטאר וזו יצירה חדשה… ואם אתה לא מבין את ההבדלים פנה לאיש מקצוע בעיניין זכויות יוצרים שיסביר לך איפה עובר הגבול הדק בין העתקה לבין השראה."

  ובאותה נשימה, אני לא רוצה להמשיך להתווכח איתך. אתה עושה שירות גרוע לתבנית ארטיקס וחבל.

  תבנית ארטיקס דומה מאוד אפילו מאוד-מאוד לתבנית שהצגת.
  אבל אין בכלל מה להשוות את בין השתיים. אפשר להגיד שתהבנית שהצגת כמו הרבה תבניות אחרות בחו"ל היא סוג של גרסת לייט למה שתבנית ארטיקס מציעה.

  נכון אולי יש לנו שמות דומים או מראה דומה, או קוד דומה.
  ובכל זאת, תבנית ארטיקס היא יצירה בפני עצמה שמכילה אוסף אפשרוית בפני עצמו.

  אורן היקר אתה יכול להשאיר את התגובות שלך כאן או להסירן, אבל אתה לא יכול לקבוע ולהחליט מה שאתה רוצה.

  שואלת אותך אישית – עשית משהו כדי שלרכושי תבניות וורדפרס ישראלים שזקוקים לתבניות איכות בעברית תיהיה אלטרנטיבה אחרת ממקורות בחו"ל?
  אם עשית פעם דבר כזה, אתה בטוח יודע שכדי להגיע לתוצאה שתיהיה מספיק ראויה למשתמש הישראלי אתה חייב להיות מאוד דומה למתחרים שלך בחו"ל ולקחת השראה מהמוצרים הכי טובים שקיימים שם, וזה מה שעשינו עם ארטיקס וניתן לראות את זה בצורה ברורה.

  לקחנו השראה מכל המוצרים הכי טובים בחו"ל (פלאגינים, תבניות, שירות)
  ופיתחנו תבנית חדשה! בעברית ואנגלית יחד (לכן יש cufon אורן כי התבנית יכולה לשמש אותך גם אם הלקוח שלך יבקש אתר באנגלית), ויצרנו את תבנית ארטיקס! שילוב מנצח של דברים טובים.

  ההשראה שקיבלתי ממוצרים בחו"ל לא הייתה פשוטה.
  ניסיתי בעצמי, עשרות תבניות, בניתי איתן עשרות אתרים לשימוש אישי כדי ללמוד עם המגבלות של המוצר, וללמוד את היתרונות.. נעזרתי בתמיכה של בעלי המוצרים, הכרתי מקרוב את טיב השירות שלהם, ובניתי רשימה ארוכה של דברים טובים שתבנית ארטיקס חייבת להכיל, ולאחר מכן התחיל תהליך הפיתוח.

  תראה מוצר מדהים מחו"ל http://headwaythemes.com/
  אני יכולה למנות לך את היתרונות והחסרות שלהם בע"פ.
  כנל לגבי אלה – http://www.pagelines.com/
  וכנל לגבי התבנית שהצגת, ותבניות דומות אחרות.

 • טלי כהן כותב :

  אורן, אם כ"כ רצית לעזור, יכולת לפנות אלי אישית ולבקש תשובות.
  אבל החלטת להביע את הדיון באופן ציבורי ולכן אני עונה לך באופן ציבורי.
  אני אעצור ואומר לך תודה על זמנך, כשתחליט שזה בסדר ואפשר להניח לזה מאחורי הקלעים.

  תשובתי לשאלתך:
  אמרת שה CSS של תבנית ארטיקס דומה לתבנית שפרסמת כאן.
  זה נכון ליאור, שתי התבניות עושות שימוש במודל נפוץ ואיכותי מאוד – http://960.gs/ ובמודלים נוספים.

  אשמח להשיב לנושאים נוספים, גם במייל שלי באופן אישי.

  אורן אם יש לך בלוג אישי יש לי הצעה – אני מבינה שאתה לא מנסה לפגוע אישית אלא רק תוהה… לטעמי זה בוטה כשזה ציבורי אבל שטויות הכל טוב.
  בוא נעשה מזה עוד יתר טוב.
  אם יש לך בלוג אישי תעשה סקירה על תבנית ארטיקס ועל ההבדלים לעומת תבניות דומות או מוצרים משלמים בחו"ל, כולל התבנית הסופר-דומה שהצגת (והן באמת דומות ולא סתם הן דומות)
  תתן ציון, אמיתי, לכל אחד מהמוצרים.
  זה יכול להיות פוסט מועיל ושימושי ואני אתן לו לינק גם באתר שלנו.

 • אורן כותב :

  אין לזה קשר ל- http://960.gs.
  960.gs מספק CSS ל- GRID של התבנית. אצלך ה- CSS הוא אותו הדבר לה-כ-ל. כולל טופס התגובות, ה header, ה- footer, וכו'.

  בבקשה, תפסיק להוסיף חטא על חטא.

 • טלי כהן כותב :

  אורן לצערי אתה עושה שירות ממש גרוע לתבנית ארטיקס וקובע דברים חסרי שחר.
  תבנית ארטיקס היא לא העתקה של אף תבנית או מוצר אחר בארץ או בחול. מדובר בפיתוח ישראלי מלא שנמשך כשנתיים. התבנית הדומה שהצגת היא אחד ממקורות ההשראה שלנו כמובן קיימים הבדלים מהותיים בין התבנית שהצגת לבין תבנית ארטיקס על אף שהעיצוב והקוד די דומים כי לטעמי אלה הסיבות להצלחת התבנית וניסיתי ליצור מוצר עם אלמנטים שכאלה. אך אין מדובר בהעתקה בכלל!!

  כמו גם אומר לך שיש גבול בין השראה להעתקה ואם אינך בקיא בגבולות האלה פנה לאיש מקצוע שייסיע לך בהבנת החוק.

  מבחינתי הדיון הזה ברברי לגמרי אך הוא עדיין בגבול הטעם הטוב ואפשר להגיד אפילו לגיטימי… ולכן משיבה לך.

  אורן אני באמת מזמינה אותך לרכוש את תבנית ארטיקס. כמו שאתה רואה היא שילוב מנצח של כל הדברים הטובים שקיים בחול. יכולה להגיד לך שגם השירות שלנו נבנה מתוך השראה מהשירות בחול. כמו בחול השירות שלנו מתאפיין במענה מהיר ואדיב.
  תן לי הזדמנות להוות לך מקום וורדפרס ידידותי בעברית. תוריד קצת מהסקפטיות ובמקום זה תעלה את רף הציפיה ממני. אני יודעת שאוכל לתת לך תמורה מלאה ולספק לך תמיכה טכנית ומוצרים משלימים נוספים. תאמין לי שמי שמוציא מוצר מועתק אפשר לזהות את העתקה רק לפי טיב השירות או ההכרות הטכנית שלו עם המוצר. למכור תבנית וורדפרס שמשמשת כתשתית לכל אתר ולכל רמות המשתמשים זה לא כסף מהיר ולא עבודה שמסכמים בהעתקה. מישהו צריך לתמוך בך לייצר תוספות ושדרוגים וכו..
  בקרוב נפרסם את האתרים שהמינויים הנוכחיים שלנו הקימו באמצעות תבנית ארטיקס אני מקווה שזה יתן לך תחושה יותר טובה.

  להשתמע…
  טלי.

 • משה כותב :

  נשמח לשמוע תגובה של כותב הפוסט המקורי לגבי הטענות שכתב כאן אורן.

  בנוסף, הלינק http://www.artix.co.il/ כרגע לא זמין – מחזיר עמוד 404 לא נמצא. האתר של התבנית ירד מהאוויר? יש לזה קשר לדיון שהתפתח כאן?

  תודה
  משה

 • אורן כותב :

  הדיון הזה הופך את העבודה שלך ממשהו לא חוקי למשהו מסריח ומביש. זאת תגובתי האחרונה בדיון זה, והמבין יבין.

 • טלי כהן כותב :

  אורן תודה לך. ובזה גם אני אסיים.
  אתר הדמו – אנחנו מעדכנים אתר אתר הדמו לגרסה החדשה של התבנית, ולכן הוא אינו עובד זמנית. בכל מקרה, האתר שלנו (שגם הוא מבוסס על התבנית) עובד ופעיל מאוד 🙂 http://www.mytheme.co.il
  ניתן לקבל פרטים נוספים באתר שלנו, וגם לרכוש את התבנית שם.

  לקוחות פרטיים שפונים אלי בשאלה האם התבנית מתאימה גם להם – תשובתי היא כן! אך, אני ממליצה ללקוח פרטי להיכנס לאינדקס הספקים המומלצים באתר שלנו ולבחור איש מקצוע שיקים עבורך אתר וורדפרס מבוסס תבנית ארטיקס שיראה מקצועי באמת! כי אף פעם לא יהיה תחליף למתכנת מקצועי ולנשמה של מעצב.

  אינדקס הספקים המומלצים שלנו מופיע כאן:
  http://www.mytheme.co.il/?page_id=3414&lang=he

  תהנו..
  (תודה לכל המפרגנים במייל. עושה חשק להמשיך לפתח את התשתית בשביל תגובות כאלה 🙂 )

 • שזיף כותב :

  שמח לראות שיש תבניות פרימיום בעברית.
  אני חושב שהרעיון מבורך! אך מקווה שהמחיר באמת יהיה משהו שניתן לממש, 680 נראה לי רחוק מאוד מלהיות אטרקטיבי.

  התבנית אינה מתאימה לצערי לבלוגים, שכן אם הייתה מתאימה לבלוג אישי הייתי שוקל לרכוש אותה במחיר המבצע.

  לגבי התגובות שרצו פה אודות כך שהיא דומה לתבנית אחרת, יתכן אך יחד עם זאת קיימים בשוק הרבה מאוד תבניות שדומות אחת לשניה וזה עדיין לא נחשב העתקה.
  במקום לדרוך או לטשטש הייתי ממליץ למגיבים לנסות ולהעצים את המיזם הישראלי המבורך הזה.
  ולא, אין לי שום קשר אליהם!

 • טלי כהן כותב :

  שזיף תודה לך על התגובה. זה מחזק ובהחלט נותן לנו רוח גבית נכונה להמשיך לפתח את התשתית עוד ועוד. גם הצגובה של אורן לגיטימית אל מובן שאין נעים יותר מחיזוק חיובי.

  לשאלתך המחיר שלנו כרגע הוא 380שח ואני לא מוצאת סיבה לייקר אותו מעבר לזה. להיפך בהמשך בכוונתי לייצר למינויים הטבות נובפות כך שרכישת התבנית תשתם עוד יותר. תבנית ארטיקס מתרימה גם לבלוגים. בדף הבית אצה יכול להציג את הפוסטים האחרונים לשלוט באורך התקציר במידות של תמונת הפובט ובקטגוריה או קטגוריות מהן ישלפו הפוסטים.

  אשמח לסייע אם יש שאלות נוספות.

  טלי.

 • שגיב SEO כותב :

  אני לא יודע לגבי כל העניין של מקוריות התבנית.. אבל ישר כח.. אנחנו גם בנינו כמה תבניות בעברית שמוצעות להורדה באתר שלנו לצד מספר תבניות מעוברתות אבל לא השקענו כך בממשק הניהול למרות שיש דף אפשרויות לשליטה חלקית בתכונות האתר.

  נראה כאילו עשית הרבה יותר מזה והמון בהצלחה. 😉

 • טלי כהן כותב :

  שגיב תודה על הפרגון 🙂
  האמת, ולא בשביל משהו, טרם ראיתי תבנית פרימום בחו"ל שמציעה את כל האפשרויות שיש בתבנית ארטיקס.
  יש תבניות דומות, אבל כמו תבנית ארטיקס טרם ראיתי, אשמח ללמוד מהמתחרים ואני כל הזמן מתעדכנת בתבניות דומות שיוצאות בחו"ל.

  בהצלחה! מצפה לראות עוד מינויים באתר!

 • אהרל'ה כותב :

  חברים יקרים,
  בעקבות הכתבה הזו, רכשתי את התבנית ואני ממליץ עליה חום.
  המחיר שווה כל שקל (כולל רכישת התמיכה), השירות של טלי ברמה שלא הכרתם.
  אני מקים אתרי וורדפרס ויודע להעריך, הן את האפשרויות הרבות שבתבנית, החוסכות זמן רב הן של היפוך תוספים לכתיבה מימין לשמאל והן של הצורך לתרגם אותם לעברית.
  כאשר לוקחים את כל השיקולים, של החיסכון בזמן, מאמץ ועבודה והן של התמיכה המצוינת…. = תבנית Artix = זהב.
  בקרוב אשחרר לכם קישורים לאתרים מדהימים שאני עושה בתבנית הזו…
  אהרל'ה

 • יודה כותב :

  מצד אחד זה באמת משמח לראות תבניות פרמיום בעברית, מצד שני מה שעולה מהדיון כאן מצער, ואני מקווה שאין ממש בהאשמותיו של אורן.

  אבל כרגע זה דיון עקר: בלי אתר דמו נקי ובסיסי של התבנית (והכי עדיף גם לאדמין), קצת קשה לבדוק את הטענות, ובטח לרכוש אותה…

  אז טלי, מתי אתר הדמו יחזור לאוויר?

  אגב, 380 ש"ח לרישיון בלתי מוגבל, ולתבנית שכוללת את סט הפיצ'רים המובטח, זה סכום סביר – אבל בד"כ סכום כזה כולל תמיכה, לפחות בסיסית. מה שכן, אל תעלי בגרוש מעל למחיר הזה (כפי שאתרך מצהיר שיקרה בעתיד) – זה כבר יהיה באמת מוגזם.

 • טלי כהן כותב :

  תודה לכל המפרגנים! ותודה לאלה שכבר הצטרפו לקהילת המינויים באתר.

  הדמו של התבנית יעלה בעוד כשבועיים. הוא יעלה יחד עם גרסת התבנית הבאה שכוללת מספר תוספות.

  לגבי המחיר – כרגע המחיר הוא 380 ש"ח לרכישת התבנית לשימוש לכמות אתרים ללא הגבלה.

  בנוסף, החבר'ה כאן טרם מכירים אותי אישית, אך המינויים שלנו זוכים ליותר מתבנית וורדפרס מצויינת ושירות הוגן, אני עמלה ימים ולילות להשיג הטבות נוספות למינויים באתר. בינהם הטבות בנושא קידום אתרים ושירותי אחסון זולים אך מחברות גדולות ומוכרות.
  ובעיקר נרקם שיתוף פעולה עם סטודיו עיצוב גדול ששמו מוזכר באתרים ידועים, יחד נעצב עיצובים נוספים לתבנית ארטיקס.

  בקיצור, העלנו את המיזם ממש לפני כשבועיים, עבודה גדולה לפנינו וכל מינוי שמצטרף לאתר מביע בכך את תמיכתו בנו ומסייע למיזם להתקדם!
  אנחנו זקוקים לאנשי מקצוע מוכשרים להקמת אתרים מקצועיים עם תבנית ארטיקס, שבנוסף יוכלו לספק לנו משוב לגבי שדרוגים נחוצים.
  ובמקביל, אנו זקוקים גם לחובבנים או מתחילים שצריכים כלי וורדפרס טוב יותר, ונשמח למשוב גם מהצד שלהם.

  ת-ו-ד-ה

 • אהרל'ה כותב :

  חברים יקרים,

  רק היום קראתי את כל מה שרשום למעלה, ואני שמח לספר לכל אחד מכם, שרכשתי את תבנית ארטיקס ושהתבנית מאפשרת הרבה מעבר למה שהיינו רגילים עד היום, ומשדרגת את אפשרויות העיצוב בעברית התומך בימין לשמאל בצורה שאינה קיימת בשום תבנית פרימיום שרכשתי אי פעם בחו"ל. בעיקר ברמת השימוש המותאם לשפה העברית, כל התבניות מחו"ל דרשו הרבה שעות השקעה לגיור לעברית.
  טלי וחברת מייטים ללא ספק השקיעו מאד בארטיקס, השקעה שחוסכת לי הרבה מאד שעות עבודה ולכן המחיר שווה כל שקל.
  לשמחתי גיליתי שגם שירות התמיכה, הוא ברמה גבוהה מאד, שלא חלמתי לקבל וחוסך לי גם זמן רב שהייתי מבזבז בעבר מול תמיכה בחו"ל.
  אני לא מכיר את טלי אישית, אבל ההתרשמות שלי היא שהיא הולכת לשנות בגדול את פני עיצוב האתרים בעברית ולהעלות את הרף של רמת השירות ללקוח בצורה שתאתגר בתי עסק רבים. אין ספק שעבודתה ראויה להערכה רבה. יישר כח ובהצלחה.

 • יניב כותב :

  אני רוצה לציין את השירות הנפלא של טלי!

  אני הייתי חסר החלטיות ורק נכנסתי לאתר להתרשם, ברגע שנרשמתי קיבלתי כבר מייל מטלי ששאלה אם אפשר לעזור. דבר כזה עוד לא ראיתי.

  זה היה בשעה די מאוחרת בלילה וכבר מצאתי את עצמי משוחח איתה בצ'אט כשהיא עונה לי על כל שאלה ושאלה, ולאט לאט מנטרלת את החששות שיש לי.

  לאורך כל השיחות ביני ובינה היא נתנה לי תחושה שתמיד יהיה לי לאן לפנות ועובדה שהיא תמיד היתה זמינה בשבילי (מה שאוטומאטית הרגיע אותי).

  אני רוצה להוסיף גם שהיא היתה שירותית ובו בזמן גם נעימה ולא מתנשאת, גילתה גמישות והתאימה את עצמה אליי ולצרכים שלי.

  בחיים לא נתקלתי בשירות כזה מאף חברה בארץ.

  לכל מי שחושש, חושב, מהסס – קדימה, תעשו את הצעד הראשון ותפנו אליה, משם היא כבר תגרום לכם להרגיש כמו שאני הרגשתי.

  עם כזה שירות אני צופה לחברה הזאת עתיד מתוק מאוד 🙂

 • אהרל'ה כותב :

  מסכים עם יניב בכל מילה!

 • Web Designers Hosting כותב :

  שלום

  רכשתי את התבנית המדוברת

  אני רוצה לאמר משהו על טלי כהן

  הייתה לי בעייה עם שם דומיין עברי
  שהתבנית לא תמכה בו
  טלי אמרה לי שהתיקון יערך כשבוע

  אחרי יום או יומיים טלי שלחה לי גרסה מתוקנת

  ברצינות כזו מזמן לא נתקלתי 🙂

  אפשר ליצור אתרים יפים עם התבנית
  היא בהחלט מקלה וחוסכת זמן

  הלקוח שלי מרוצה וזה מה שחשוב 🙂

  לכל המקטרגים
  כמה פתרונות OUTOFTHEBOX
  מתקדמים
  מוצעים לכם בעברית

  ועוד ב 380 ש"ח ?

  אני מרוצה

 • אהרל'ה כותב :

  גם אם לא היה מבצע היכרות והתוכנה היתה נמכרת במחיר המלא שלה, היא שווה כל שקל. כבר כתבתי בעבר, שטלי וצוות מייטים מעלים את רף השירות והתמיכה לרמות שלצערי אינן מוכרות כל כך בארץ, הן במהירות התגובה לפניות והן ברצינות התגובה. ממליץ בחום. גם הלקוחות שלי מרוצים.

 • CRM - משה כותב :

  טלי לא משנה מה מקור התבנית, ומי בנה אותה זה ממש לא מעניין אף אחד,

  כל הכבוד על הרמת הכפפה והרמה,

  אני מציע לך שם למקד את הנושא ולא בשום דבר אחר,

 • טלי כהן כותב :

  תודה למפרגנים 🙂

  ***>>> העלנו את האתר בגרסה החדשה! התומכת בוורדפרס 3.3.1 + בנוסף הגרסה כוללת תיקון מספר באגים.
  ניתן להוריד את העדכון באתר. מי שטרם רכש את תבנית ארטיקס – זוהי קריאה אישית להזיז אצבעות לכיוון http://www.mytheme.co.il כי הגרסה החדשה ממתינה לך.

  בנוסף!
  העלנו תבנית ארטיקס נוספת….
  תבנית: "המיני-סייט".
  עוצבה עבור ממשק ארטיקס ע"י מסטודיו עיצוב מוכשר המוביל עיצובי אינטרנט מספר שנים.

  תבנית זו מציגה הדגמה כמיניסייט אך יכולה לשמש לכל סוגי האתרים: תדמית, פרוטפוליו בלוג ועוד… ניתן לשנות הכל! צבעים, רקעים, פריסה, תוכן ועוד..

  תבנית "המיני-סייט" מותאמת לשימוש בתוך ממשקי ארטיקס בלבד, יש לרכוש את תבנית ארטיקס קודם לכן…

  פניות לקבלת תבנית המיניסייט – דרך טופס צור קשר באתר, בצירוף שם המשתמש שלכם באתרנו.

  במהלך חודש אפריל ישוחרר עדכון תבנית נוסף לארטיקס. למינויים כולם. עדכון זה יכלול תוספות חדשות לממשק, לבקשת המינויים…

  חג אביב שמח…
  טלי כהן.
  info@mytheme.co.il

 • דוד כותב :

  כל יוזמת וורדפרס מבורכת שיהיה בהצלחה

 • עילום כותב :

  ומתי יהיה כבר אתר הדמו ??? (שהבטחתם מזמן)

 • טלי כהן כותב :

  הדמו עלה כבר מזמן… ועלתה גם תבנית ארטיקס נוספת בדמות עמוד נחיתה
  אפשר לראות את הדוגמה כאן:
  http://www.artix.co.il

  כמו כן, מי שמעוניין בחשבון דמו להתנסות ללא תשלום, מוזמן לפנות אלי למייל:
  info@mytheme.co.il

 • עילום כותב :

  וגם עשרים ותשע שקל לחודש מדי הרבה בשבילי לקבל חבילת שירותים אולי עשרים ותשע לשנה היה מתאים לי
  ובנתיים עוד לא הבנתי מה כולל בדיוק התבנית אם זה סתם תבנית או משהו יותר מזה אולי זה לא מה שאני רוצה וכאמור עוד אין את האתר הדמו ואי אפשר לדעת (מהבטחות כבר נתכוויתי מדי הרבה תרתי משמע)

 • טלי כהן כותב :

  התמורה בהחלט שווה את המחיר.

  אם תיהיה מעוניין בחשבון דמו חינם להתנסות בתבנית ארטיקס פנה אלי למייל.

  בכלל, כל המעוניינים בחשבון דמו מוזמנים לפנות אלי.
  info@mytheme.co.il

 • טלי כהן כותב :

  בכיף.. אפתח לך חשבון ואשלח לך פרטי התחברות בהמשך.

 • עילום כותב :

  האם יש את מה שיש פה
  http://aplus.co.il/vc/

 • טלי כהן כותב :

  כן.. תבנית ארטיקס מכילה משהו דומה לפלאגין שהצגת. תבנית ארטיקס כוללת קיצורי קוד ויזואלים שאנחנו פיתחנו ומאפשרים את השליטה בפריסה, יצירת כפתורים, קופסאות ועוד…

 • אהרל'ה כותב :

  שלום עילום וגם לכל המתעניינים,
  אני רכשתי את ערכת הנושא ואת חבילת התמיכה.
  העזרה והתמיכה שאני מקבל שווים הרבה יותר מן ה-29 ש"ח לחודש שטלי מבקשת.
  מעולם… ואני חוזר ואומר….
  מעולם… לא נתקלתי בשום מקום בארץ ובעולם….
  ברמת שירות כל כך גבוהה ואכפתית.
  האפשרויות הגלומות בערכה יחד עם השירות המדהים, חסכו לי הרבה שעות עבודה!
  המחיר של 29 ש"ח לחודש הוא מחיר צנוע מאד, יחסית להשקעה של טלי בתמיכה.
  אני כבר קרוב לחודשיים לקוח מאד מרוצה, ולא פחות חשוב…
  הלקוחות שלי מאד מרוצים.
  אני ממליץ מכל הלב ומברך על היוזמה.

 • אהרל'ה כותב :

  ועוד משהו עילום…
  אני רכשתי גם את התוסף ששאלת עליו (לא בארץ, אלא מחו"ל) ולטעמי, ערכת הנושא של ארטיקס יותר ידידותית וגם מציעה הרבה אפשרויות שאין בתוסף העורך הויזואלי.
  בכל מקרה… בהצלחה 🙂

 • תבניות וורדפרס בעברית כותב :

  אהרלה,
  ידידותי אבל יקר ברמה לא הגיונית
  אשמח עם מישהו מהפורום יכול להמליץ על רכישת תבניות במחירים יותר סבירים

  תודה

  שיר

 • אהרל'ה כותב :

  שלום שיר,
  עבורי המחיר הגיוני מאד. עם תבניות אחרות הייתי צריך לעבוד הרבה יותר שעות ששוות הרבה יותר מן המחיר של הערכה. לא יודע מה אתך, אבל עבורי החיסכון הזה שווה כל אגורה, שלא לדבר על איכות התמיכה.
  רכשתי לפני כן תבניות במחירים יותר סבירים שעלו לי בסופו של דבר ביוקר רב יותר. בהצלחה בכל אופן.
  אהרל'ה

 • טלי כהן כותב :

  1) שיר, למען גילוי נאות היה יפה שתציין/י שאת/ה מפעיל אתר תבניות וורדפרס, והתגובה שלך היא פרסומת לעסק שבבעלותך.

  2) דבר שני, את מטעה את הגולשים כאן! אתם מוכרים תבניות וורדפרס רגילות ב 750 שח!

  פי 3 מהמחיר של תבנית ארטיקס, שמציעה ליגה אחרת של תבניות וורדפרס…
  http://www.mytheme.co.il
  אני מזמינה את כולם לא לטעות.. תבנית ארטיקס היא המשתלמת ביותר בין כל תבניות הוורדפרס המוצעות בארץ או בחו"ל.

  עם תבנית וורדפרס ארטיקס בעל האתר יכול לעצב את האתר שלו כרצונו ולא להיות מקובע או מוגבל לשום עיצוב קבוע.

  מעבר לזה, המחיר של תבנית ארטיקס מאפשר שימוש ללא הגבלה בתבנית.
  כך שאם בעל עסק רכש את התבנית שלנו – ארטיקס, הוא יכול להקים אתרים נוספים עבורו או עבור לקוחותיו, ללא תשלום נוסף וללא הגבלה. אתרי תדמית, בלוגים, עמוד נחיתה, אתרים עסקיים, קטלוגים, דף עסקי לפייסבוק, אתרי מכירות, או כל אתר אחר…

  סיבה נוספת למה ארטיקס היא הטובה ביותר, היא העדכונים שלנו. אנחנו משחררים עדכוני גרסה לארטיקס כל הזמן, אחת לחודש עד 3 חודשים וכוללים בעדכוני הגרסה שיפורים ותוספות חדשות לתבנית ארטיקס, המינויים לתבנית וורדפרס ארטיקס נהנים מכל העולמות, במקום אחד, ובעלות אחת.

  אין מתנות חינם אבל יש מחירים משתלמים – תבנית וורדפרס ארטיקס היא עסקה משתלמת.

  טלי
  info@mytheme.co.il

 • ג'קי כותב :

  היי טלי,

  רציתי להגיד יישר כוח על ההשקעה בתבנית הזו. בתקופה האחרונה חיפשתי המון פתרונות לוורדפרס בעברית ולא מצאתי שום דבר שמשתווה לתבניות הפרימיום באנגלית מבחינת המאפיינים והכלים. סוף סוף מצאתי פיתרון בעברית! כן ירבו

  אל תקשיבי לכל אלה שמנסים להקטין את ההשקעה שלך (בטח לא המתחרים :))

  אחלה יום,
  ג'קי

 • ליאור כותב :

  אני רוצה לרכוש את התבנית הזאת.

  עכשיו אני רוצה לדעת האם זה מגיע בדיוק עם כל מה שכתוב?

  תמיכה גללגייה תמונות וכל השליטה שכתוב שמה הכל נימצא בזה?

  והאם אני מביא PSD של עיצוב תוכלו ללמד להטמיע את הקוד של התבנית לעיצוב?

 • ליאור כותב :

  התבנית מגיעה עם 6 גלריות שונות (בינהן: Flashmo, Piecemaker Flash, Piecemaker 2 Flash, jQuery Cycle) ומעל 100 הנפשות מצורפות. ישנם מעל 60 קיצורי קוד (ShortCodes) כלולים בתבנית, והעורך הויזואלי כולל כפתורים נוספים המאפשרים להוסיף כפתורי-קישור וקופסאות טקסט מעוצבות. אם לא מספיק, ניתן להוסיף הגדרות CSS אישיות עבור אזורים שונים. והקוד כולו מותאם למנועי חיפוש (SEO).

  אשמח להסבר ועוד כמה פרטים לפני שיעשה רכישה של המוצר!

  וחשוב לי שאם אני מביא PSD מותאם אישית יוכל להשתמש בעיצוב לתבנית בעזרה שלכם להתאמה בקוד כמו שכתוב אצלכם.

  רשמתם שבתנית הזאת ניתן לשנות הכל בעיצוב שליטה בתמונות וכאלה ממה שהבנתי וזה ידידותי לכל אדם חשוב שלי שריכוש אותה ויוכל להקים כמה אתרים ללא הגבלה ואם עיצובים שונים ולקחת PSD ולעשות התאמה!

 • טלי כהן כותב :

  היי ליאור! כן, כל אלה כלולים בתבנית ארטיקס.
  דבר איתי בבקשה במייל – אוכל להסביר לך בצורה מסודרת איך ארטיקס תומכת בעיצובים אישיים מ PSD, זה ממש מגניב, צריך להכיר את הממשק וכל האפשרויות שהוא מציע לנושא הזה של ה PSD והשמים הם הגבול.

  המייל שלי
  info@mytheme.co.il
  טלי.

 • ליאור כותב :

  סבבה אני ידבר איתך ב מייל

 • ליאור כותב :

  שלחתי הודעה במייל וגם התקשרתי למספר שיש לכם באתר אין מענה

 • טלי כהן כותב :

  חברים יקרים, שוחררה גרסה שלישית וחגיגית לתבנית וורדפרס ארטיקס!
  +++ צופרים מתנה כלולים בערכה וקופון מבצע לקידום אתרים.

  מי שטרם רכש את ארטיקס מוזמן להזיז אצבעות לכיוון האתר שלנו
  http://www.mytheme.co.il

  למינוים הקיימים – תודה על התמיכה ושיתוף הפעולה, עלה מגזין בניית אתרים העוסק סביב בניית אתרי וורדפרס עם ארטיקס.
  כולם מוזמנים! http://www.mytheme.co.il/?page_id=8373

  טלי.

 • טלי כהן כותב :

  לכל השואלים, פרוט העדכונים בגרסת הארטיקס החדשה, כאן:
  http://www.mytheme.co.il/?page_id=6356

 • BRZ כותב :

  מישהו יודע מה קורה עם החברה?
  לא עונים בטלפון, לא עונים במיילים… אי אפשר לרכוש???

 • טלי כהן כותב :

  היי עומר! עניתי לך… 🙂 כמו גם הבטחתי לך בפעם הקודמת שאעדכן אותך באופן אישי אעשה כך כשיהיו רישיונות חדשים למכירה כרגע ארטיקס הגיעה למכסת מינויים מקסימאלית ונמכרה במהדורה מוגבלת. אני שמחה שהגעתי ליעד המכירות. כיוון ועדין יש ביקוש לארטיקס אני אשחרר בקרוב גרסה חדשה עם רישיון יחיד ולא רישיון ללא הגבלה כפי שנמכר עד היום. הצלחות!!! עומר רשמתי אותך מבטיחה לעדכן. עמלה על כך יום יום.

 • ירון כותב :

  מה לגבי רספונסיביות?

 • שלום כהן כותב :

  כל הכבוד לכם שאתם מתרגמים ערכות עיצוב לעברית זה חסר במקומותינו ואולי יום אחד גם נוכל למצוא בעברית פלגינס, ווידג'טים וערכות עיצוב למכירה ב- themeforest.co.il
  הבעייה בתבניות כאלו כמו ארטיקס שהם לא ניתנות להתאמה אישית לפי דרישות לקוח וגם אשר אני מקדם אצל לקוחות להזמין את מה שהם רוצים ולא להתפשר כמו למשל באתרים הבאים שפיתחתי:
  http://www.oczdesign.co.il הלקוח הזמין פורטופוליו פילטר עם מסנן שתי קטגוריות (ראו דף העבודות שלנו) עם אפשרות לגישה לפילטר מדפים חיצוניים כמו עמודה ימנית מדף צור קשר. אתגר נוסף הוא לבנות טקסונומיה ו- custome post type למשל בערכות עיצוב avada, showroom (שהם מתורגמים בזבוז מן ונמצאים אצלי עם תוספות שלי shortcodes, theme options hooks בעברית וכו)זה לא נתמך. קושי נוסף של דרישות לקוח לבנות לו breadcrumbs אשר תומך בטקסונומיה ו- custome post type.
  את האתר הבא אני משאיר לכם לגלות את כל הקשיים http://www.meirilaw.co.il
  אתר נוסף בבנייה ללקוח בתבנית רספונסיבית: http://responsiveone.s2uthemes.com/

 • טלי כהן כותב :

  ארטיקס היא תבנית בפיתוח ישראלי ואינה גיור של תבנית אנגלית… כך שאולי אתה מכיר תבניות בחול והיכולות שלהם אך אינך מכיר את היכולת של ארטיקס בוודאות.

  צור איתי קשר במייל ואסביר לך לעומק כיצד ארטיקס יכולה להצגבר על בעיות שהצגת באתרייך.
  הצלחות
  טלי

 • אהרל'ה כותב :

  שלום כהן,
  אני משתמש בארטיקס זמן רב ולא רואה בארטיקס את הבעיות שהעלית.
  אני מניח שהעלית אותן מחוסר הכרות מוחלט עם ארטיקס והחברה שהוציאה אותה.
  גם רמת השירות של החברה היא כזו,, שכאשר יש קושי כלשהי עושים הכל כדי לפתור אותו.
  מומלץ מאד. בהצלחה.
  אהרל'ה

 • טלי כהן כותב :

  חברים! יצאה לאוויר תבנית ארטיקס חדשה!
  כוללת המון תוספות שימושיות, 6 עיצובים מוכנים, ממשק ענק ליצירת עיצוב אתר אישי, אפשרות לשלב מספר רקעים שונים באותו עמוד או פר עמוד… טעינת דף אוטומטית, עמודים אי-סימטרים, קופסאות מידע מתקדמות ועוד המון דברים חדשים.

  לאור החגיגה,
  ניתן לרכוש את תבנית ארטיקס החדשה במחיר היכרות – לזמן מוגבל – 144 ש"ח!
  המחיר עבור רישיון יחיד.

  תבנית ארטיקס החדשה היא רספונסיבית! (תומכת בצגי סלולאר..)

  ארטיקס מגיעה בעברית ואנגלית! ומוכנה לתרגום לשפות נוספות.

  ***תמיכה חינם ללא תשלום!
  ***עיצובים חדשים ועדכונים מעת לעת – חינם ללא תשלום!

  בקרו את ארטיקס כאן
  אתר ההדגמה
  http://www.myartix.com/themes/heb/

  אתר המידע
  http://www.mytheme.co.il/

  טלי כהן,
  מפתחת והוגה מיזם ארטיקס – תבניות וורדפרס מהפכניות בעברית.

 • רמי כותב :

  כל הכבוד טלי. תמשיכי בעבודה הטובה!

 • אהרל'ה כותב :

  בשעה טובה 🙂

  אפשרויות בלתי מוגבלות במחיר שווה לכל נפש.

  אני ממליץ.

  בהצלחה

 • טלי כהן כותב :

  תודה על הפרגון !!! 🙂

  אגב, בתבנית זו של ארטיקס התמורה הולכת ועולה! מלבד עדכוני תבנית ותמיכה טכנית חינם, אנו משחררים מעת לעת גם עיצובים נוספים שניתן להפעיל בממשק ארטיקס להשתמש בהם כפי שהם או לערוך אותם ליצירת עיצוב חדש…

  ו.. גם המחיר התכווץ > 144 ש"ח (עבור רישיון יחיד).

  הצלחות !
  טלי כהן.

 • רמי כותב :

  מגיע לך הרבה פרגון,

  כולם מתלוננים שאין תבניות בעברית או חברות שמשקיעות בשוק המקומי, אז כשמישהו כבר מקים משהו מגיע לו כל הפרגון וכל התמיכה.

 • שלומי כותב :

  הגיע הזמן!

  יוזמה מבורכת, עבודה נהדרת.

  קצת הערות מרפרוף מהיר:
  התבנית חייבת לעבור שדרוג מכיוון חוויית המשתמש (UX), בנוסף שימוש בפונטי רשת ישדרגו בכמה רמות את התבנית.

  התבנית מאטה לי באופן ניכר את הגלישה בדפדפן, והגלילה בתבנית לא חלקה.

  המעברים של הסליידר העליון לא עובדים כהלכה (כרום).

  * חייב לציין שהדף "גלריה ענקית" פשוט מעולה, אחלה מעברים ואחלה עבודה. אהבתי.

  * האם לתבנית מצורף קובץ xml שמגדיר הגדרות ראשוניות?

  בהצלחה 🙂

 • טלי כהן כותב :

  היי שלומי, תודה על הערות והמחמאות.

  1. כן! לתבנית מצורף XML בעזרתו ניתן לטעון את כל תוכן הדמו והגדרות ברירת המחדל של התבנית.

  2. בארטיקס קיימים 4 סליידרים, זה המוצג בדף הבית הוא סליידר פרימיום (אחד הנמכרים ביותר בחו"ל – Layer Slider WP ) יש לו מעברי 3D (המוצג באתר), ואולי אתה צודק הם קצת כבדים.. בכל מקרה דרך הממשק ניתן לבחור גם מעברים ואפקטים אחרים… אני אביט שוב על המעברים באתר הדמו שלנו, תודה.

  3. לגבי UI – המטרה שלנו להוציא אחת לפרק זמן עיצובים חדשים מבוססי ארטיקס ולחלוק אותם עם רוכשי התבנית – בחינם! בהמשך יעלו עיצובים עשירים יותר מבחינת UI, אציין כי את העיצובים החדשים ניתן לטעון לארטיקס בקלות ללא צורך בתכנות 🙂 בינתיים את העיצוב הקיים ניתן לשנות מתוך הממשק.

  טלי.

 • אמיר כותב :

  כרגע אין אתר מנסה לעבוד עליו בוורדפרס רק לומד את המערכת, אין לי הרבה ניסיון בבניית אתרים.
  נכנסתי לאתר החברה ומה שמוצע שם לא ברור וגם הדוגמאות נראות שלא עודכנו כבר שנה פלוס.
  מצד אחד השימוש בעברית כשפת שימוש בתבנית די קוסם לי מצד שני כול ההתכתבות פה והאתר שמציע המון שבחים על התבנית אבל ניראה שלא מעודכן די מעלה שאלות.

  למרות כול מה שסביב המחיר היום עומד על 144 שח שזה ניראה ששווה ניסיון ולו רק בשביל ההקלה בלעבוד עם עברית

 • אמיר כותב :

  באתר שלהם לא רואים שום תבנית, חצי מהאתר שלהם חוזר על עצמו כמה התבנית והכלים מדהימים, הסירטון הדגמה אצלך מוצג כפרטי ולא ניתן לראות ???
  אתר ההדגמה שלהם לא מדגים כלום, קצת מוזר לא ?

 • אהרל'ה כותב :

  לדעתי אמיר, המערכת מצוינת, וגם, או אולי אפילו דוקה אם אין לך הרבה ניסיון, אתה תהנה מן המערכת ואין לך מה לחשוש.

  אהרל'ה

 • אהרל'ה כותב :

  הי אמיר, הם בהחלט יכולים להשתפר בעדכון האתר, אבל התבנית מצוינת. אני ממליץ בלב שלם. נהנה מן התבנית ובמשך שנה נהניתי משירות מצוין. לא יודע איזה סרטון אתה רואה מוגדר כפרטי, יכול לראות אתר שבניתי http://tedarim.org ושוב, אם תצטרך עזרה, השירות שלהם מצוין ותמיד תוכל לפנות גם אלי.

 • טלי כהן כותב :

  היי אמיר,

  שלח לי מייל לפרטי מה הצרכים שלך, ואשמח להשיב לך הכיצד ארטיקס יכולה לסייע לך + דוגמאות וכו…

  לילה טוב
  טלי כהן
  Mytheme.co.il
  http://www.mytheme.co.il/contact/?lang=he

 • מוטי כותב :

  מישהו יודע מה קורה עם זה?

  כל הלינקים לאתר של טלי או להדגמות לא עובדים.

  זה מחזיר:
  This Account Has Been Suspended

 • טלי כהן כותב :

  היי מוטי

  אנחנו במגעים הקשורים לעסקה כלכלית סביב המוצר והכוללים גם מתן בלעדיות למשקיע / היזם, לפיכך השרות לא פעיל למשתמשים חדשים.

  כמובן משתמשים שרכשו את התבנית ממשיכים להינות מתמיכה שוטפת במייל כל הזמן.

  הצלחות!
  טלי כהן

 • משתמש אנונימי (לא מזוהה) כותב :

  נכנסתי
  מגיעים לקייטרינג
  כנראה ירד מהרשת
  מעניין מה קרה איתם
  האם עדיין קיים?
  כל טוב

הוסף תגובה !

נא לא לשאול שאלות שלא קשורות לפוסט, זהו לא פורום תמיכה. לבעיות אישיות ונושאים מורכבים אפשר ליצור איתי קשר.

תגיות HTML מורשות לשימוש:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>