דף הבית » סקירת תוספים

תוספים ישראלים: העורך הויזואלי לוורדפרס

1 במרץ 2012 | מאת רמי | 10 תגובות | תגיות: ,

העורך הויזואלי לוורדפרס הוא תוסף ישראלי שמאפשר לאנשים ללא הרבה ידע בתכנות, לעצב את כל האתר שלהם מתוך העורך הויזואלי של וורדפרס. התוסף מאפשר להתנתק מהתלות בתבנית זו או אחרת ולעצב את העמודים/פוסטים ולהוסיף אלמנטים עשירים שדורשים בדרך כלל תוספים חיצוניים נוספים או תבניות עמוד.

מה בתוסף

העורך הויזואלי לאתרי וורדפרס

לתוסף מודולים ואלמנטים רבים, בינהם: מודול עמודות – דף מלא (1/1), חצי דף (1/2), שליש דף (1/3), רבע דף (1/4), שני שליש (2/3). תיבות טקסט. אלמנט שאלה ותשובה (תשובה נפתחת בעת לחיצה על שאלה). טאבים (כרטיסיות). טיזרים. כפתורים. כפתור עם טקסט צדדי. גלריית תמונות מרהיב עם תמונות מתחלפות. ועוד.

המערכת עובדת על פי עקרון ה- Drug and Drop ומאפשרת גרירה נוחה ואינטואיטיבית של אלמנטים בעמוד על מנת לארגן אותם מחדש.

כל אלמנט שמתווסף לעמוד ניתן לעריכה ולהתאמה אישית. כמו כן ישנם אלמנטים מורכבים, שלרוב מגיעים כתוספים נפרדים, כמו השאלות הנפוצות, הטאבים, מצגת התמונות ועוד.

על התוסף

מדובר בפיתוח של wpBakery שהותאם לשפה העברית על ידי איי.פלוס טכנולוגיות, במטרה לטפל בכל הבעיות שיש לנו בכתיבה מימין לשמאל. התוסף מתאים לאתרי וורדפרס בעברית ולתבניות בשפה העברית. המוצר מגיע עם הדרכות וידאו מהם ניתן להבין איך עובדים האלמנטים השונים ותמיכה טכנית.

מחיר

המחיר של התוסף אינו זול, 199 ש"ח (כולל מע"מ) עבור אתר אחד. התשלום כולל רישיון שימוש ללא הגבלה + עדכונים למשך שנה. ניתן לקבל עדכונים גם בתום השנה, תמורת תשלום סמלי נוסף.

פוסט זה הוא חלק מסדרת פוסטים בהם אסקור (בקצרה) תוספים ישראלים לוורדפרס כדי להעיר קצת את השוק המקומי ולהציג פיתוחים ישראלים. אם פיתחתם מוצר לוורדפרס אותו תרצו לחשוף למשתמשי המערכת בארץ צרו קשר.

מאת רמי

אחראי על אתר וורדפרס בעברית ועל תרגום ושחרור גרסאות וורדפרס בעברית. מפתח ליבה, בכל גרסה החל מגרסה 2.8, מפתח מוביל בגרסה 4.4 ובגרסה 4.6. מספק שירותי פיתוח אתרים, פיתוח תוספי וורדפרס לסטרטאפים ופיתוח כלים למפתחי וורדפרס - GenerateWP.com.

10 תגובות »

 • משה עובדיה כותב :

  תוספים ישראלים, wpbakery הם ישראלים??? אם לא אז התוסף לא ישראלי…
  לקחו והתאימו לRTL ??? סבבה
  ולמי שיש כבר רישיון יכול לקבל את הגרסה העברית ללא עלות???

 • איי.פלוס טכנולוגיות כותב :

  אהלן

  למי שיש כבר רשיון לגרסה האנגלית של התוסף, ניתן לרכוש את ההתאמה לגרסה העברית תמורת 99 ש"ח כולל מע"מ.

 • זהר כותב :

  שלום רב, זה אכן פיתוח מעניין, אך אני דבק בעמדתי כי אין תחליף לידו של מתכנת, ולא ניתן להגיע לתוצאות ברמה גבוהה ללא עזרתו של איש מקצוע, לדעתי התוסף רלוונטי אך ורק לאתרים אשר מעוניינים להגיע למראה בגדר ה"סביר" ולא לאלה המעוניינים לשדר מקצועיות.

 • איי.פלוס טכנולוגיות כותב :

  זהר,

  התוסף בא לעזור בהוספת תכנית באופן קל ופשוט וויזואלי, ולא בהחלפת מעצב גרפי או מתכנת לאתר. יש אפשרות לשנות את העיצוב של כל האלמנטים שהתוסף יוצר בעזרת שינוי HTML + CSS. אין לזה קשר "למראה" האתר.

  לא יודע אם מוכר לך עניין ה- Shortcodes שכרגע נפוץ עם תבניות מתקדמות. מה שהתוסף הזה בא להחליף זה בדיוק את עניין הסרבול בשימוש ה- shortcodes וחוסר הקלות שימוש בהן.

  גם ה- shortcodes יוצר עיצוב מסויים, בדיוק כמו התוסף הזה.

 • Ariel כותב :

  תוסף שורטקוד לעורך הויזואלי. אמנם לא בעברית, אבל חינמי ופתוח!
  http://wordpress.org/extend/plugins/shortcodes-ultimate/

 • דוד כותב :

  תוסף טוב למי שלא מתמצא בניהול תכנים או למי שיש אתר פשוט ורוצה קצת לארגן את התוכן שלו בצורה נגישה יותר. לא תמיד יהיה שימוש לדבר כזה למשל באתרים גדולים ורציניים יותר שעיצוב התוכן נעשה כבר ברמת התכנות.

 • יאיר כותב :

  יתכן שהמוצר הזה יכול לעזור לי
  אבל המוזיקה של הסירטון מציקה, והפריעה לי להתרכז
  והמהירות של הסירטון גם לא לענין מבחינתי

  עד כאן הגעתי ואני ממשיך הלאה

  לידיעתכם

 • אלעד כותב :

  חסרה מאוד גרסת הדגמה או הבטחה להחזר כספי – הסכום ממש גבוה בשביל לשלם על תוסף שאין שום אפשרות להתנסות בו חוץ מלשלם.
  תשקלו לדעתי לפחות לפתוח אתר הדגמה פשוט

 • משתמש אנונימי (לא מזוהה) כותב :

  נכנסתי
  קישור שבור

  השאלה אם יש תחליף לזה
  בעברית עדיף

 • יאיר כותב :

  נראה לי המיזם נכשל והם הלכו הביתה

הוסף תגובה !

נא לא לשאול שאלות שלא קשורות לפוסט, זהו לא פורום תמיכה. לבעיות אישיות ונושאים מורכבים אפשר ליצור איתי קשר.

תגיות HTML מורשות לשימוש:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>