דף הבית » חדשות ועדכונים

אפשרויות תבנית – בלוג יעודי

30 באפריל 2012 | מאת רמי | 3 תגובות | תגיות:

לכל מפתחי התבניות בארץ, אני רוצה להמליץ על בלוג יעודי חדש בשם – Theme Options Gallery. הבלוג עוסק במסכי "אפשרויות תבנית" בערכות עיצוב שונות. בבלוג סקירות, צילומי מסך, טיפים, מדריכים וגם דיונים מעניינים של הקהילה. מומלץ מאוד לכל מי שבונה ערכות עיצוב למחייתו.

אפשרויות תבנית

אפשרויות תבנית

הבלוג דן באספקטים שונים שקשורים באפשרויות תבנית, החל מפונקציונליות, שימושיות ואפילו בנושאים כמו עיצוב רספונסיבי של אפשרויות תבנית.

צילומי המסך הרבים ממחישים את כוונת הכותב, ומי שעוסק בתחום (וגם מי שלא) יכול לקבל תובנות רבות מה לעשות ומה לא לעשות בתפריט אפשרויות תבנית. מומלץ גם לעבור על כל התגובות לפוסטים, הדיונים בחלק מהפוסטים מאוד מעניינים.

הבלוג החל לפעול לפני כעשרה ימים, ב-30 באפריל 2012, הוא מנוהל על ידי קונסטנטין קובשנין (Konstantin Kovehsnin), מפתח וורדפרס מוכר בקהילה. הוא מאפשר לשתף צילומי מסך של "אפשרויות תבנית" טובות (או גרועות) לסקירה, ונראה כי האתר מתחיל לצבור תאוצה והתעניינות רבה בקהילה בגלל כמות המידע שהוא הספיק להעלות מאז עלייתו.

מאת רמי

אחראי על אתר וורדפרס בעברית ועל תרגום ושחרור גרסאות וורדפרס בעברית. מפתח ליבה, בכל גרסה החל מגרסה 2.8, מפתח מוביל בגרסה 4.4 ובגרסה 4.6. מספק שירותי פיתוח אתרים, פיתוח תוספי וורדפרס לסטרטאפים ופיתוח כלים למפתחי וורדפרס - GenerateWP.com.

3 תגובות »

 • schiwe כותב :

  תודה 🙂

 • דן כותב :

  תודה רבה,
  אני מחפש אפשרות להכניס theme options לתבניות שאני מפתחת (בעיקר מבוססות על twenty-ten), האם יש פלאג -או מדריך המסביר איך להכניס את האופציה הזו לתבנית?
  בעיקר אני מעוניין באפשרות של הכנסת תוכן שיוצג בדף הבית ופחות באפשרויות של עיצוב
  תודה,
  דן

 • רמי כותב :

  היי דן,
  ערכות העיצוב והאפשרות בעמודי theme options קשורות בעיקר לעיצוב. להרחבות אחרות באתר מקובל להשתמש בתוספים.

  אלא אם כן אתה יוצר Framework, ואז הכל נכנס פנימה. וגם אז יש להפריד בין העיצוב לשאר הירקות.

  למדריכי וורדפרס טובים גש לאתר – http://wp.tutsplus.com/

הוסף תגובה !

נא לא לשאול שאלות שלא קשורות לפוסט, זהו לא פורום תמיכה. לבעיות אישיות ונושאים מורכבים אפשר ליצור איתי קשר.

תגיות HTML מורשות לשימוש:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>