דף הבית » סקירת תוספים

תוספים: לשנות את סוג הפוסט בלחיצת כפתור

24 ביולי 2012 | מאת רמי | 3 תגובות | תגיות: , , , ,

וורדפרס מאפשרת לנו ליצור "סוגי פוסטים" שונים בצורה פשוטה למדי. אך פעמים רבות, בעיקר באתרים עם תכנים מסוגים שונים, אנו רוצים לשנות את "סוג הפוסט" ולשנות עמוד לפוסט רגיל. היום נכיר תוסף פשוט המשתלב בממשק הניהול של וורדפרס ועושה זאת בצורה פשוטה מאוד.

תוסף לשינוי סוג הפוסט

תוסף לשינוי סוג הפוסט

לוורדפרס אין פתרון מובנה לשינוי סוג הפוסט, למרות שמדובר בשינוי פשוט של השדה post_type בטבלת הפוסטים wp_posts במסד הנתונים.

לאנשים ללא רקע טכני אשר המעדיפים פתרון ויזואלי בממשק הניהול של וורדפרס, מומלץ להשתמש בתוסף Post Type Switcher. תוסף זה מוסיף לעמודי עריכת התוכן את שדה "Post Type" בו מצוין סוג התוכן, והוא מאפשר לנו לשנות לסוגי תוכן אחרים מתוך הסוגים שהוגדרו באתר. ניתן לשנות עמודים לפוסטים רגילים (ולהפך), ואם יש לכם תכנים מותאמים אישית, ניתן לשנות את סיווגם מסוג אחד לשני.

מאת רמי

אחראי על אתר וורדפרס בעברית ועל תרגום ושחרור גרסאות וורדפרס בעברית. מפתח ליבה, בכל גרסה החל מגרסה 2.8, מפתח מוביל בגרסה 4.4 ובגרסה 4.6. מספק שירותי פיתוח אתרים, פיתוח תוספי וורדפרס לסטרטאפים ופיתוח כלים למפתחי וורדפרס - GenerateWP.com.

3 תגובות »

 • אידה כותב :

  איך אפשר לשנות הגדרות לכל סוג הפוסט? למשל לעמוד של פורום לבטל את הסייד בר?

 • רמי כותב :

  אידה,
  התוסף משנה רק את סוג הפוסט במסד הנתונים, הוא לא משנה את התצוגה של הפוסט באתר (סייד-בר). לשינוי תצוגה את צריכה לערוך את קבצי התבנית ולהסיר משם את הסייד-בר.

 • אידה כותב :

  יש לי תוסף של bbpress. איפה לחפש את הקובץ לשנות אותו?

הוסף תגובה !

נא לא לשאול שאלות שלא קשורות לפוסט, זהו לא פורום תמיכה. לבעיות אישיות ונושאים מורכבים אפשר ליצור איתי קשר.

תגיות HTML מורשות לשימוש:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>