דף הבית » סקירת תוספים

שוחרר תוסף הפורומים bbPress גרסה 2.1

9 ביולי 2012 | מאת רמי | 6 תגובות | תגיות: , ,

שוחררה גרסה חדשה של תוסף הפורומים bbPress הכוללת 150 תיקונים שונים. לדברי צוות הפיתוח, כל מי שמריץ bbPress בגרסה 2.0 ומעלה יכול לשדרג ללא חשש לגרסה החדשה.

לוגו bbPress

לוגו bbPress

תשעה חודשים אחרי שחרור גרסה 2.0 של bbPress בגרסת התוסף, אנו זוכים לראות שינוי משמעותי במערכת הפורומים הפופולרית. גרסה 2.1 תואמת לוורדפרס 3.4, כוללת תמיכה משופרת בכתיבה מימין-לשמאל (RTL), תמיכה משופרת בערכות עיצוב, עובדת בצורה טובה יותר עם באדי-פרסס (BuddyPress), כוללת תמיכה משופרת ברשת-אתרים, משלבת את מסנן הספאם אקיזמט ביותר רכיבים, והקוד ברור יותר עם תיעוד רב, והיא מגיעה עם שאילתות מהירות ויעילות יותר.

גרסה 2.0, המכונה "גרסת התוסף", שוחררה בספטמבר 2011. מאז שוחררו 3 גרסאות משנה כשהאחרונה שבהן שוחררה לפני כחודש. עם שחרור גרסה 2.0 התגלו באגים רבים (ובעיות RTL), אך כיוון שהם לא היו קריטיים הם לא נכנסו לגרסאות המשנה ונדחו כל פעם מחדש לגרסה הראשי הבאה (גרסה 2.1). ועכשיו, סוף סוף, שולבו כל אותם התיקונים בגרסה הרשמית.

נ.ב. אם השדרוג/ההתקנה של התוסף אינה כוללת עברית, יש להוסיף תרגום לעברית באופן ידני.

מאת רמי

אחראי על אתר וורדפרס בעברית ועל תרגום ושחרור גרסאות וורדפרס בעברית. מפתח ליבה, בכל גרסה החל מגרסה 2.8, מפתח מוביל בגרסה 4.4 ובגרסה 4.6. מספק שירותי פיתוח אתרים, פיתוח תוספי וורדפרס לסטרטאפים ופיתוח כלים למפתחי וורדפרס - GenerateWP.com.

6 תגובות »

 • חתול כותב :

  מה עם התרגום העברי, הוא שולב פנימה?

 • אריאל כותב :

  תודה על הסקירה. הלכתי ובדקתי את תוסף הפורמים שנית, אין תרגום לעברית. ראה כאן (http://megira.co.cc/forums).

 • רמי כותב :

  גם אני נתקלתי בזה, בגלל זה הוספתי לינק למאמר שמסביר איך להוסיף עברית ל-bbPress באופן ידני.

 • חתול כותב :

  אני מכיר את הפוסט שלך והשתמשתי בו כבר בעבר אבל קיוויתי שהתרגום ישולב כבר לתוך התוסף.
  לא השקעתי בתרגום כדי שייזרקו אותו בצד.

 • רמי כותב :

  לא זרקו אותו לצד, כנראה איזה מנגנון לא עובד כנדרש. גם אצלי השדרוג של התוסף מגיע ללא תמיכה בעברית, והתקנה חדשה (באתר בעברית) היא ללא קבצי התרגום. לא נעים, אבל לא נורא, אפשר לעשות ידנית.

 • אבי כותב :

  פורום מעולה המתאים עצמו למערכת..

  שברתי את הראש, חפשתי ברשת, ולא הצלחתי להבין איך להתקין ערכת נושא. על פי הרשת אני אמור להוסיף ערכת נושא לתיקיית bbp-themes, עשיתי זאת אני רואה דרך פנהל הניהול את הערכה החדשה אבל שאני מפעיל אותה הכל משתמש בפורום.

  אשמח שתנסה ( רמי ) להכין איזה מדריך או הסבר קצר על התקנת ערכת נושא לפורום, זה יכול לעזור לכולם.

הוסף תגובה !

נא לא לשאול שאלות שלא קשורות לפוסט, זהו לא פורום תמיכה. לבעיות אישיות ונושאים מורכבים אפשר ליצור איתי קשר.

תגיות HTML מורשות לשימוש:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>