דף הבית » חדשות ועדכונים

וורדפרס 3.4.2

8 בספטמבר 2012 | מאת רמי | 6 תגובות | תגיות: ,

שוחררה וורדפרס 3.4.2, גרסת תחזוקה ואבטחה, שיוצאת אחרי 15 מיליון הורדות לוורדפרס 3.4. גרסה זו מטפלת ב-20 סוגיות שלא סבלו דיחוי, בעיות שוטפות ופרצות אבטחה שהתגלו בגרסאות 3.4 ו-3.4.1.

אבטחת וורדפרס

אבטחת וורדפרס

עדכוני תחזוקה

גרסה 3.4.2 מטפלת בסוגיות כגון: תאימות לדפדפנים ישנים (בעיקר IE7) בלוח הבקרה שגרמו לקריסת הדפדפן, תאימות טובה יותר של תוספים עם העורך הויזואלי של וורדפרס, בעיות שקשורות לפוסטים עם הרבה טראקבקים, סוגיות שקשורות לגודל של תמונת-הכותרת, הודעות שגיאה לא תקינות ב- PHP4 (וורדפרס דורשת PHP 5.2.4), טיפול משופר בספקי oEmbed המחזירים XML בלבד, הימנעות מהחזרת שגיאות כשמשדרגים בגרסאות מאוד ישנות (גרסאות טרום 3.0) ועוד.

פרצות וסוגיות אבטחה

גרסה זו מטפלת במספר סוגיות אבטחה כגון: טיפול לא הולם ב-HTML לא מסונן ברשתות אתרים, תיקון הרשאות בפרוטוקול ATOM, אפשר פעולת תוספי רשת רק דרך מנהלי רשת, הקשחת הודעות שגיאה כשעלאת קבצים נכשלת, ואימות פרמטרים בפונקציה wp_get_object_terms().

עברית

שחררתי את הגרסה העברית. שדרוג מוצלח לכולם!

מאת רמי

אחראי על אתר וורדפרס בעברית ועל תרגום ושחרור גרסאות וורדפרס בעברית. מפתח ליבה, בכל גרסה החל מגרסה 2.8, מפתח מוביל בגרסה 4.4 ובגרסה 4.6. מספק שירותי פיתוח אתרים, פיתוח תוספי וורדפרס לסטרטאפים ופיתוח כלים למפתחי וורדפרס - GenerateWP.com.

6 תגובות »

 • איציק כותב :

  תודה רבה רמי
  על ההשקעה
  ועל הימים והלילות שאתה יושב ומתרגם כדי להביא את החומר כמה שיותר מהר

 • רמי כותב :

  😉

 • טל כותב :

  הצילו!!!
  לא מצליח להוסיף עמוד / פוסט בגרסה החדשה, ולא לערוך דפים קיימים.
  עזרה?????

 • תם כותב :

  האם הגרסה העברית מתאימה להורדה למק?

 • משה כותב :

  שלום,
  סליחה על בורותי, יש לי אתר http://www.go2africa.net שהתקנתי בעצמי לפני זמן רב (שכחתי כמעט את כל מה שלמדתי) ואני רוצה לשדרג מ-3.4.1 (עברית) ל- 3.4.2 ושכחתי איך עושים SAVE לאתר לפני השדרוג.
  אודה לך מאוד אם תוכל לעזור / להדריך אותי איך עושים זאת.

  תודה

 • רמי כותב :

  משה,
  ממליץ לך להמתין שבוע, ולשדרג ישירות לגרסה 3.5.

  לגבי גיבויים לפני שדרוג, צור איתי קשר במייל או בטלפון.

הוסף תגובה !

נא לא לשאול שאלות שלא קשורות לפוסט, זהו לא פורום תמיכה. לבעיות אישיות ונושאים מורכבים אפשר ליצור איתי קשר.

תגיות HTML מורשות לשימוש:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>