דף הבית » מומלצים, סקירת תוספים

תוספים: טבלאות מחירים

30 בספטמבר 2012 | מאת רמי | 2 תגובות | תגיות: , , ,

אתרי וורדפרס רבים מציעים שירותים שונים בתשלום והם נדרשים להציג מחירון שרותים או טבלאות מחירים. תבניות וורדפרס מכוונות נישות כגון שירותי אחסון מגיעים עם טבלאות מחירים מובנות. אתרים אחרים נדרשים לעצב טבלאות משלהם או להשתמש בתוספי וורדפרס לצורך הכנת טבלאות מחירים דינמיות. מסתבר שקיים מבחר די גדול לבחור מתוכו, היום נציג חלק מהתוספים היותר פופולריים.

המשותף לכל התוספים הללו היא העובדה שהם מאפשרים ליצור טבלאות מחירים דינמיות מתוך ממשק הניהול של וורדפרס, הדבר מאפשר ליצור מחירונים, להוסיף ולערוך מאפיינים בצורה פשוטה.

טבלת מחירים Price Table

תוסף חינמי ליצורת טבלת מחירים בשיטת Drag and Drop, בסופו מתקבלת טבלת CSS3 עם עיצוב נקי ומינימלי. התוסף חינמי לחלוטין וניתן להורדה מתוך ספריית התוספים של וורדפרס.

תוסף – Price Table

מחיר – חינם

טבלאות מחירים Pricing Table

תוסף חינמי המאפשר ליצור טבלאות מחירים דינאמיות דרך ממשק וורדפרס המאפשר ליצור מספר טבלאות ולכל טבלה מחירון משלה עם מאפיינים משלה. על מנת להשתמש בטבלאות השונות בעמודים או בפוסטים נעשה שימוש חכם ב- ShortCodes עם פרמטר של ה-ID של טבלת המחירים. התוסף מאפשר גם לבחור תבנית עיצוב שונות לטבלת המחירים בעזרת הפרמטר template ב-ShortCodes.

תוסף – Pricing Table

מחיר – חינם

טבלת מחירים Premium Pricing Tables

תוסף פרימיום זה מאפשר לכם לבנות טבלת מחירים בוורדפרס בעזרת ממשק מתקדם ליצירת וניהול טבלאות מחירים. התוסף מאפשר להוסיף טבלאות לפוסטים ועמודים בעזרת ב-ShortCodes. הוא מומלץ למי שמחפש עיצובים מיוחדים שכן הוא מגיע עם ארבעה עיצובים יפיפים מוכנים והוא כולל קבצי PSD.

תוסף – Premium Pricing Tables Plugin

מחיר – 17$

טבלת מחירים uPricing

תוסף uPriceng פותח לשימוש עצמי ושוחרר כתוסף פרמיום, הוא בנוי בצורה נוחה לשימוש ומאפשר ליצור טבלאות מחירים בממשק נוח ופשוט, הוא מגיע עם תיעוד רב, אינטגרציה טובה עם תוספים אחרים, מספר עיצובים, כולל תמיכה ב-tooltips והוא מתוחזק באופן קבוע על ידי מפתחיו.

תוסף – uPricing – Pricing Table for WordPress

מחיר – 15$

טבלת מחירים CSS3 Web Pricing Tables Grids

התוסף יוצר טבלת מחירים על טהרת ה-CSS3 על בסיס מערכת יצירת טבלאות נוחה ופשוטה מבוססת וורדפרס. אולם זהו אחד התוספים היותר מומלצים היות והוא מציע 2 עיצובים עם 20 וריאציות שונות אשר יוצרות מבחר אדיר של צבעים לבחור מהם. מרבית התוספים דומים בפונקציונליות שלהם אך הם נבדלים אחד מהשני בכמות העיצובים שהם מציעים, תוסף זה מציע את המגוון הרחב ביותר של הצבעים והווריאציות שנתקלתי בו ובסופו של דבר המשתמשים מחפשים עיצוב יפה.

תוסף – CSS3 Web Pricing Tables Grids For WordPress

מחיר – 15$

טבלת מחירים CSS3 Pricing Tables

תוסף זה מציע עיצוב רספונסיבי מבוסס HTML+CSS עם tooltips, ומציע 6 צבעים עם שתי וריאציות לכל העיצובים (כהה ובהיר). כולל תיעוד מובנה, ומתוחזק על ידי בעליו.

תוסף – CSS3 Pricing Tables WordPress Plugin

מחיר – 14$

מאת רמי

אחראי על אתר וורדפרס בעברית ועל תרגום ושחרור גרסאות וורדפרס בעברית. מפתח ליבה, בכל גרסה החל מגרסה 2.8, מפתח מוביל בגרסה 4.4 ובגרסה 4.6. מספק שירותי פיתוח אתרים, פיתוח תוספי וורדפרס לסטרטאפים ופיתוח כלים למפתחי וורדפרס - GenerateWP.com.

2 תגובות »

  • מאיר כותב :

    שימושי – תודה רמי

  • יאיר כותב :

    נכון שימושי מאוד
    השאלה איך מקשרים את זה עם הזמנת המוצר?

הוסף תגובה !

נא לא לשאול שאלות שלא קשורות לפוסט, זהו לא פורום תמיכה. לבעיות אישיות ונושאים מורכבים אפשר ליצור איתי קשר.

תגיות HTML מורשות לשימוש:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>