דף הבית » חדשות ועדכונים

וורדפרס 3.5: שינויים בהגדרות נראות

8 באוקטובר 2012 | מאת רמי | 2 תגובות | תגיות: ,

בגרסה 3.5 אנו צפויים לראות שינויים בהגדרות הנראות (privacy) של וורדפרס. התפריט הגדרות > נראות יוסר, וההגדרות ישולבו בתפריט הגדרות > קריאה.

הגדרות נראות (privacy) בוורדפרס

הגדרות נראות (privacy) בוורדפרס

המפתחים ממשיכים לפשט את ההגדרות של וורדפרס. תפריט הגדרות הנראות (privacy) הכיל רק את הגדרות הנראות.

כבר הרבה זמן שאני שואל את עצמי מדוע צריך תפריט נפרד להגדרה אחת. אני מניח שצוות ה-UX של וורדפרס שאל את עצמו את אותה השאלה והגיע למסקנה כי הדבר מיותר. בגרסה 3.5 הולכים לשלב את הגדרות הנראות בתפריט הגדרות קריאה.

המינוחים באנגלית יתוקנו כדי להבהיר למשתמשים כי מנועי החיפוש רשאים לבחור האם לכבד את הבקשה לא לאנדקס את האתר או לא לכבד אותה. בשפה העברית, תרגמנו את המחרוזות בצורה המסבירה שמנועי החיפוש רשאים שלא לכבד את הבקשה כך שלא יהיו שינויים במונחים.

מאת רמי

אחראי על אתר וורדפרס בעברית ועל תרגום ושחרור גרסאות וורדפרס בעברית. מפתח ליבה, בכל גרסה החל מגרסה 2.8, מפתח מוביל בגרסה 4.4 ובגרסה 4.6. מספק שירותי פיתוח אתרים, פיתוח תוספי וורדפרס לסטרטאפים ופיתוח כלים למפתחי וורדפרס - GenerateWP.com.

2 תגובות »

  • תומר כהן כותב :

    מבחינתי איכות התרגום לעברית של וורדפרס נסוגה לאחור במקום להתעדכן ולהשתבח עם הזמן. מתי אנחנו מתחילים לעבוד על שיפור המונחים והניסוח של כל המחרוזות הקיימות?

  • רמי כותב :

    דבר איתי על המונחים שלדעתך דורשים עדכון, ונוכל לעדכן אותם לקראת שחרור גרסה 3.5.

הוסף תגובה !

נא לא לשאול שאלות שלא קשורות לפוסט, זהו לא פורום תמיכה. לבעיות אישיות ונושאים מורכבים אפשר ליצור איתי קשר.

תגיות HTML מורשות לשימוש:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>