דף הבית » חדשות ועדכונים

הפיתוח של וורדפרס 3.6 יחל רק בינואר 2013

21 בדצמבר 2012 | מאת רמי | 4 תגובות | תגיות: , ,

אחרי שחרור גרסה 3.5 המפתחים לוקחים הפסקה קצרה. פיתוח וורדפרס 3.6 לא יחל לפני 2013. ובדומה לגרסה הקודמת, אותה הוביל אנדו נייסן (Andrew Nacin), את הפיתוח של 3.6 יוביל מארק ג'אקוויט (Mark Jaquith). הוא מחפש מפתח משנה, מישהו מעוניין?

לא לפני 2013

לא לפני 2013

אומנם הפיתוח של 3.6 טרם התחיל אבל העבודה נמשכת. התורמים השונים לבסיס הקוד ממשיכים לתקן באגים שדווחו על ידי המשתמשים ובעלי אתרים. וכבר נקבע תאריך לשחרור וורדפרס 3.5.1, ה-2 בינואר 2013.

כמו כן, הדיונים על הפיצ'רים שיכנסו לגרסה הבאה נמצאים בעיצומם. כל צד מושך לכיוון שלו, המפתחים מעוניין לקדם את הפתרונות שלהם, ובעלי האתרים מעוניין לראות פתרונות הדרושים להם.

מארק כבר אמר שהגרסה הראשית הבאה תתמקד בעריכת תכנים, עם דגש על שמירה אוטומטית, ניהול גרסאות, זרימה, מצבי עריכה ונושאים מהסוג הזה. מה אתם הייתם רוצים לראות בגרסה הבאה?

מאת רמי

אחראי על אתר וורדפרס בעברית ועל תרגום ושחרור גרסאות וורדפרס בעברית. מפתח ליבה, בכל גרסה החל מגרסה 2.8, מפתח מוביל בגרסה 4.4 ובגרסה 4.6. מספק שירותי פיתוח אתרים, פיתוח תוספי וורדפרס לסטרטאפים ופיתוח כלים למפתחי וורדפרס - GenerateWP.com.

4 תגובות »

 • מאור חזן כותב :

  אישית הייתי רוצה לראות ב-3.6 תמיכה ב-metadata עבור טקסונומיות. היה דיון על זה ב-trac, והטיקט נסגר, אז כנראה שזה לא יקרה בקרוב. קצת מאכזב, אבל שווה לחכות.

 • רמי כותב :

  כנ"ל. הטיקט (http://core.trac.wordpress.org/ticket/10142) מתעדכן מפעם לפעם. לא יודע האם זה יקרה במשמרת של מארק.

 • אריאל כותב :

  היי רמי יש לי שאלה שאולי יש לך פתרון אליה, עשיתי שדרוג לוורדפרס 3.5 מ 3.42 ומאותו רגע לא נפתחים לי התפריטים המערכת ואי אפשר לעבודה איתה. נתקלת בבעיה כזו?

 • רמי כותב :

  גש לתפריט שדרוגים, ובצע שדרוג מחדש.

  אם לא עובד, תשחזר את הגיבוי של 3.4.2 ואז תבצע שוב שדרוג מחדש.

  כמו כן, יכול להיות שזה אחד התוספים, תכבה אותם אחד אחד ותראה האם זה פותר את הבעיה.

הוסף תגובה !

נא לא לשאול שאלות שלא קשורות לפוסט, זהו לא פורום תמיכה. לבעיות אישיות ונושאים מורכבים אפשר ליצור איתי קשר.

תגיות HTML מורשות לשימוש:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>