דף הבית » סקירת תוספים

תוספים: הדגשת תגובות מעניינות והסתרת תגובות לא רלוונטיות

20 בדצמבר 2012 | מאת רמי | אין תגובות | תגיות: ,

פעמים רבות המגיבים הם אלה שמוסיפים דרך התגובות את המידע הרלוונטי והמעניין ביותר לפוסט, למה לא להדגיש את התגובות האלה? התוסף Featured Comments מאפשר לבעל האתר להבליט תגובות מעניינות ולקבור (או אפילו להסתיר) תגובות לא רלוונטיות.

השימוש בתוסף Featured Comments אינטואיטיבי למדי, האפשרויות לסימון תגובות מוטמעת בתפריטים השונים של וורדפרס כאילו זה מקומם הטבעי.

סימון תגובה כמעניינת במסך עריכת התגובה

סימון תגובה כמעניינת במסך עריכת התגובה

סימון תגובה כמעניינת או לא רלוונטית בעריכה מהירה

סימון תגובה כמעניינת או לא רלוונטית בעריכה מהירה

התוסף בעצם מוסיף CSS Class לתגובות מענייניות ולתגובות לא רלוונטיות. בתגובות מעניינות מתווסף "featured" ובתגובות לא רלוונטיות "buried". הדבר מאפשר לבעלי אתרים להחליט איך בדיוק להדגיש את את התגובות הללו, בין אם מדובר בצבע רקע שונה, פונט מוגדל או הוספת אלמנטים גרפיים.

CSS Class שמתווסף לתגובות

CSS Class שמתווסף לתגובות

התוסף משתמש בשאילתות מורכבות שהתווספו בוורדפרס 3.5, לכן הוא לא יעבוד בהתקנות וורדפרס ישנות.

מאת רמי

אחראי על אתר וורדפרס בעברית ועל תרגום ושחרור גרסאות וורדפרס בעברית. מפתח ליבה, בכל גרסה החל מגרסה 2.8, מפתח מוביל בגרסה 4.4 ובגרסה 4.6. מספק שירותי פיתוח אתרים, פיתוח תוספי וורדפרס לסטרטאפים ופיתוח כלים למפתחי וורדפרס - GenerateWP.com.

הוסף תגובה !

נא לא לשאול שאלות שלא קשורות לפוסט, זהו לא פורום תמיכה. לבעיות אישיות ונושאים מורכבים אפשר ליצור איתי קשר.

תגיות HTML מורשות לשימוש:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>