דף הבית » חדשות ועדכונים

פודקאסט: רן תבורי מראיין את יואב פרחי על חברת Automattic

20 בינואר 2013 | מאת רמי | אין תגובות | תגיות: , ,

פודקאסט מומלץ לחובבי וורדפרס עם יואב פרחי על חברת אוטומטיק (Automattic) מפעילת WordPress.com. יואב מספר על התרבות העבודה המבוזרת, איך העובדים מתקשרים עם צוותים הפזורים ברחבי העולם, על תהליך הגיוס של החברה ונושאים מעניינים נוספים.

לוגו חברת Automattic

לוגו חברת Automattic

אורי להב ורן תבורי מקליטים מדי שבוע פודקאסט של חצי שעה בנושאי טכנולוגיה, תכנה ואינטרנט ועוד כמה אנקדוטות מחיי היום יום – כדי שיהיה לכם משהו מעניין לשמוע בדרך לעבודה (או ממנה).

הפעם רן תבורי משוחח עם יואב פרחי על חברת אוטומטיק (Automattic) בכלל ועל צורת העבודה המפוזרת שלה בפרט. יואב מספר על החברה, מודל הכנסות, מתחרים, על צורת עבודה, תהליכי גיוס, איך עובדים בצורה גלובלית עם 139 עובדים המפוזרים על פני 26-27 מדינות בעולם ועוד ועוד ועוד.

ראיון מאוד מעניין על התהליכים מאחורי הקלעים. לולא הסטרטאפ שלי (שיגזול בקרוב את כל הזמן הפנוי שלי), בהחלט הייתי שוקל להגיש מועמדות לחברת אוטומטיק, הדברים שהם עושים וההשפעה שלהם על האינטרנט מושכת אותי מאוד. למעוניינים להצטרף – החברה מגייסת! יואב מוכן לייעץ ולעזור לישראלים שרוצים להצטרף לחגיגה. שיהיה לכם בהצלחה.

מאת רמי

אחראי על אתר וורדפרס בעברית ועל תרגום ושחרור גרסאות וורדפרס בעברית. מפתח ליבה, בכל גרסה החל מגרסה 2.8, מפתח מוביל בגרסה 4.4 ובגרסה 4.6. מספק שירותי פיתוח אתרים, פיתוח תוספי וורדפרס לסטרטאפים ופיתוח כלים למפתחי וורדפרס - GenerateWP.com.

הוסף תגובה !

נא לא לשאול שאלות שלא קשורות לפוסט, זהו לא פורום תמיכה. לבעיות אישיות ונושאים מורכבים אפשר ליצור איתי קשר.

תגיות HTML מורשות לשימוש:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>