דף הבית » חדשות ועדכונים

האתר הראשי של וורדפרס מחדש עיצוב

9 באפריל 2013 | מאת רמי | אין תגובות | תגיות: ,

אתרי וורדפרס השונים זוכים לשדרוג במראה שלהם. השינוי חל על האתר הראשי (WordPress.org) והאתרים המקומיים בשפות השונות (xx.WordPress.org). העיצוב החדש מזכיר את המראה של התוסף MP6 שמשנה את העיצוב של לוח הבקרה של וורדפרס. אולי זו הצצה לבאות, שפה עיצובית אחידה ללוח הבקרה ולאתרי וורדפרס.

אתר וורדפרס החדש - אפריל 2013

אתר וורדפרס החדש – אפריל 2013

העיצוב החדש של אתר וורדפרס בעברית - אפריל 2013

העיצוב החדש של אתר וורדפרס בעברית – אפריל 2013

פריסת העיצוב החדש באתרים השונים החלה בשבוע שעבר. והיא תימשך כנראה גם בתקופה הקרובה. הסיבה לכך היא שכל התשתית של אתרי וורדפרס היא שילוב של אתרי וורדפרס מרובים שהוקמו לצרכים שונים. יש אתרי וורדפרס בסיסיים, יש רשת-אתרי וורדפרס (לאתרים מקומיים) ומולטי-רשתות (ככה לפחות קראתי באחד המקומות). יקח זמן עד שכל האתרים הללו ישנו את העיצוב. הבשורה הטובה היא שרוב העבודה כבר הושלמה.

בעבר, אגב, אתרי וורדפרס היו זוכים לתשומת לב מהמפתחים בעיקר אחרי שחרור גרסה ראשית חדשה, ולפני שמתחילים לעבוד על הגרסה הבאה. פעם אחת אחרי שחרור גרסה 3.0 ולפני שהתחילו לעבוד על 3.1 ובפעם השנייה זה היה אחרי שחרור גרסה 3.2 ולפני תחילת העבודה על גרסה 3.3. הפעם האתר זוכה לתשומת לב במקביל לשחרור גרסה 3.5 של וורדפרס.

אם אתם שואלים אותי, הולך להיות מהלך שבו יעצבו את האתר הראשי בהתאם לעיצוב של לוחות הבקרה של וורדפרס. לראיה, גם הכפתורים באתר קיבלו את הצבע הכחול שמופיע בלוח הבקרה. יש הרבה היגיון בעיצוב אחיד, זה נותן מסר שהאתר הראשי של וורדפרס הוא המשך ישיר ללוח הבקרה של האתר שלכם. זה ימשוך גולשים נוספים לאתר הראשי ויפתח פתח לשירותים נוספים שניתן יהיה להציע בעתיד לבעלי אתרים.

מאת רמי

אחראי על אתר וורדפרס בעברית ועל תרגום ושחרור גרסאות וורדפרס בעברית. מפתח ליבה, בכל גרסה החל מגרסה 2.8, מפתח מוביל בגרסה 4.4 ובגרסה 4.6. מספק שירותי פיתוח אתרים, פיתוח תוספי וורדפרס לסטרטאפים ופיתוח כלים למפתחי וורדפרס - GenerateWP.com.

הוסף תגובה !

נא לא לשאול שאלות שלא קשורות לפוסט, זהו לא פורום תמיכה. לבעיות אישיות ונושאים מורכבים אפשר ליצור איתי קשר.

תגיות HTML מורשות לשימוש:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>