דף הבית » חדשות ועדכונים, סקירת תוספים

שוחרר תוסף הפורומים bbPress גרסה 2.3

17 באפריל 2013 | מאת רמי | 6 תגובות | תגיות: , ,

מערכת הפורומים מבוססת וורדפרס bbPress ממשיכה להתפתח. גרסה 2.3 של התוסף כוללת כ-150 תיקונים שנוספו מאז גרסה 2.2. כל מי שמשתמש בתוסף מגרסה 2.0 יכול לבצע שדרוג אוטומטי לגרסה החדשה.

bbPress גרסה 2.3

bbPress גרסה 2.3

הגרסה החדשה כוללת המון תיקוני באגים והיא כבר נבחנה על וורדפרס 3.6 שצפויה לצאת לאור בחודש הבא.  בגרסה זו חל שיפור בביצועים ובמטמון, שופרה התמיכה ב-RTL, שופרה התמיכה במערכת היכולות והתפקידים המובנית של וורדפרס, שופרה האינטגרציה עם BuddyPress, התווספה פקודת מקרו לסטטיסטיקות להצגה באתר, והתווסף מנגנון חיפוש בכל הפורומים. בקיצור חגיגה.

כאמור, השדרוג של התוסף דרך לוח הבקרה עובר ללא בעיות מיוחדות (עבור התקנות מגרסה 2.0 – שהיא הגרסה בה המערכת הפכה לתוסף וורדפרס). אך אם יש לכם בעיות בתרגום לעברית, וכנראה שיהיו, מומלץ להוסיף עברית באופן ידני. כמו כן נשמח לעזרה בהשלמת התרגום לעברית ושיפור התרגומים הקיימים.

מאת רמי

אחראי על אתר וורדפרס בעברית ועל תרגום ושחרור גרסאות וורדפרס בעברית. מפתח ליבה, בכל גרסה החל מגרסה 2.8, מפתח מוביל בגרסה 4.4 ובגרסה 4.6. מספק שירותי פיתוח אתרים, פיתוח תוספי וורדפרס לסטרטאפים ופיתוח כלים למפתחי וורדפרס - GenerateWP.com.

6 תגובות »

 • אביאל כותב :

  שלום התקנתי את התוסף אבל יש לי בעיה קטנה, האתר שלי מחולק לשתי עמודים בצד שמאל עמודה עם הוידגטים ועמודה ימנית עם תוכן האתר עצמו, עם תכנס לפה: http://www.livesite.co.il/?topic=%D7%A9%D7%9C%D7%95%D7%9D תראה שאין מקום לפורום והוא נורא מקובץ האם יש דרך לעשות אותו כך שהוא יופיע ללא העמודה השמאלית מבלי לפגוע בעמודים אחרים? אם כן אשמח לישמוע מימך תודה!

 • רמי כותב :

  אביאל, את צריכה ליצור page-template ברוחב מלא ללא וידג'טים. ו/או להשתמש ב- Template Hierarchy (חפשי בגוגל) כדי ליצור עמודים מותאמים אישית לפורומים של bbPress. ראי איך עשו זאת בתבנית ברירת המחדל של bbPress.

 • אביאל כותב :

  היי ערכת הנושא שלי כבר מכילה עמודים ברוחב מלא, השאלה איך אני מטמיע את הפורום על עמוד רחב? האם ישנו קוד php או שוטקוד משהו כזה?

 • רמי כותב :

  אביאל, כנראה שבתבנית שלך עמודי הפורום אינם מוצגים ברוחב מלא. אני הייתי בודק האם בעמודי הפורומים מופיעה הפונקציה get_sidebar() או dynamic_sidebar(), ומסיר אותה. כמו כן, צריך לטפל בענייני CSS. אבל בגדול זה הכיוון.

 • דן כותב :

  תאמת שפתרת לי עכשיו בעיה רצינית לא יודע באמת איך הגעתי לדף הזה כרגע אבל פתרתה לי אני מקווה, הרבה מאוד סרטים יש לי אתר גדול שרציתי לאתחיל אצלו פורום ואף פעם לא שמעתי אל בבוורדפרס די אדיר ואני מקווה שזה פשוט לתפעול כמו הוורדפרס הרגיל.

  שוב תודה רבה דן!

 • עמית כותב :

  הי רמי.

  האם הגירסה 2.5.3 עדיין קבצי השפה צריכים להיות במחיצה bbp-languages ?
  המחיצה הזו אינה קיימת בהתקנת ברירת המחדל של bbpress…

  תודה!
  עמית.

הוסף תגובה !

נא לא לשאול שאלות שלא קשורות לפוסט, זהו לא פורום תמיכה. לבעיות אישיות ונושאים מורכבים אפשר ליצור איתי קשר.

תגיות HTML מורשות לשימוש:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>