דף הבית » חדשות ועדכונים

וורדפרס 3.7.1

31 באוקטובר 2013 | מאת רמי | 4 תגובות | תגיות: , ,

מספר ימים אחרי שחרור וורדפרס 3.7 המפתחים משחררים גרסת תחזוקה 3.7.1 המטפלת ב-11 באגים. הבאג העיקרי שהגיע עם 3.7 קשור לשיבושי תצוגה בעורך הויזואלי בתמונות עם כיתוב תמונה, הבעיה טופלה בגרסה זו. כמו כן, זו הגרסה הראשונה של וורדפרס המשדרגת באופן אוטומטי, פרטים נוספים בפוסט.

וורדפרס מתכת

וורדפרס מתכת

שדרוג אוטומטי

אם בעבר נדרשתם לבצע פעולת עדכון אקטיבית על מנת לשדרג לגרסה העדכנית, הסירו דאגה מליבכם. בתוך מספר שעות האתר שלכם אמור להשתדרג אוטומטית.

כאשר העדכון האוטומטי יושלם, המערכת תשלח אימייל למנהל האתר. ניתן לעדכן את כתובת האימייל של במסך הגדרות כלליות של וורדפרס.

שינוי כתובת אימייל

שינוי כתובת אימייל

אומנם דווח על בעיה המונעת שדרוג אתרים מקומיים (לא בשפה האנגלית) בגלל עבודות תשתית בשרתי וורדפרס. אך זו בעיה זמנית והיא מטופלת ברגעים אלה ממש.

מתי מתבצע השדרוג האוטומטי

שימו לב שהשדרוג האוטומטי מתבצע בשעה 7 בבוקר או בשעה 7 בערב, לפי הגדרות הזמן באתר שלכם. כדאי לדעת את זה ולעדכן לקוחות ששואלים מדוע העדכון לא מתבצע.

ניתן לבצע שדרוג ידני, אך מומלץ להמתין קצת ולראות האם השרת שלכם עושה בעיות למנגנון השדרוג האוטומטי.

מאת רמי

אחראי על אתר וורדפרס בעברית ועל תרגום ושחרור גרסאות וורדפרס בעברית. מפתח ליבה, בכל גרסה החל מגרסה 2.8, מפתח מוביל בגרסה 4.4 ובגרסה 4.6. מספק שירותי פיתוח אתרים, פיתוח תוספי וורדפרס לסטרטאפים ופיתוח כלים למפתחי וורדפרס - GenerateWP.com.

4 תגובות »

 • דן כותב :

  הי, יש סיכוי שאתה יודע למה בהתקנה של וורדפרס בעברית כשמכניסים תמונה עם כיתוב לעמוד, ממשיכים לראות את הshortcode של caption בעורך הויזואלי. בניגוד להתקנה של וורדפרס באנגלית שם זה מראה רק את התמונה מסגרת וכיתוב מתחת. אני משתגע מזה. תודה

 • רמי כותב :

  אני יודע (מלקוח) שהיה באג בוורדפרס 3.7 עם הכיתוב תמונה בעורך הויזואלי. בגלל זה, הוציא כל כך מהר גרסת תחזוקה 3.7.1 (תוך מספר ימים מרגע שחרור 3.7) והגרסה החדשה טיפלה בבאג הזה.

  דן, נסה לשדרג שוב לוורדפרס 3.7.1 בצורה ידנית. אם זה לא יעבוד, צור קשר במייל ואשתדל לעזור לך.

 • HGEC כותב :

  שלום
  אני תמיד נהנה לראות את הכתבות שלך ובודק מידי פעם אם יש חדש אצלך

  אפשר כבר לעשות כתבה על גירסה 3.8 בטא 1
  העבודה אתה כבר יודע לעשות
  כל טוב הרבה הצלחה
  נהנה ממך

 • רמי כותב :

  HGEC,
  תודה על הפידבק.

  אני לא כותב על גרסאות בפיתוח, רק גרסאות סופיות. אין לי הרבה זמן פנוי לאחרונה.

  ב-12 בדצמבר 2013 יוצאת גרסה 3.8 וכמו תמיד אני אכתוב עליה סקירה מלאה.

הוסף תגובה !

נא לא לשאול שאלות שלא קשורות לפוסט, זהו לא פורום תמיכה. לבעיות אישיות ונושאים מורכבים אפשר ליצור איתי קשר.

תגיות HTML מורשות לשימוש:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>