דף הבית » חדשות ועדכונים

וורדפרס 3.8.3

15 באפריל 2014 | מאת רמי | 4 תגובות | תגיות: , ,

במהלך ערב חג פסח, שוחררה וורדפרס 3.8.3 שהיא גרסת תחזוקה המטפלת בבאג שהגיע יחד עם וורדפרס 3.8.2.

טיוטה מהירה - וידג'ט בלוח הבקרה

טיוטה מהירה – וידג'ט בלוח הבקרה

הפעילות של הוידג'ט "טיוטה מהירה" בלוח הבקרה השתבש עם השדרוג לגרסה 3.8.2, הוידג'ט נעלם והתוכן שלו לא נשמר. המפתחים ציינו שיש ספק רב אם מישהו משתמש בוידג'ט כדי לכתוב נובלות ארוכות, יחד עם זאת, כדי שהמשתמשים לא יאבדו מידע הוחלט לשחרר גרסת תחזוקה המטפלת בבאג.

כיוון שגרסת האבטחה הקודמת שוחררה במקביל גם בענף 3.7 וגם בענף 3.8, הבאג נמצא בשני הענפים. לכן הוחלט לשחרר 2 גרסאות תחזוקה מינורית – גרסה 3.8.3 וגם 3.7.3. בדומה לכל גרסה מינורית, השדרוג יתבצע באופן אוטומטי בטווח של 12 שעות (אלא אם ניטרלתם את האופציה לשדרוג אוטומטי או שהחלטתם לבצע שדרוג ידני). קחו בחשבון שתוך מספר ימים, צפויה להשתחרר גרסת 3.9 של וורדפרס.

מאת רמי

אחראי על אתר וורדפרס בעברית ועל תרגום ושחרור גרסאות וורדפרס בעברית. מפתח ליבה, בכל גרסה החל מגרסה 2.8, מפתח מוביל בגרסה 4.4 ובגרסה 4.6. מספק שירותי פיתוח אתרים, פיתוח תוספי וורדפרס לסטרטאפים ופיתוח כלים למפתחי וורדפרס - GenerateWP.com.

4 תגובות »

 • אורי כותב :

  כבר שוחררה 3.9 מחכים רק לתרגום

 • אורי כותב :

  עדיין יש בעיות בתזמוני הפוסטים

 • יהודה כותב :

  שלום,
  נעשתה באתר שלי עדכון אוטומטי ב"וורדפרס" וכל התמונות באתר נעלמו, וגם דף אחד נעלם. בנוסף כאשר אני מנסה לעדכן את התמונות מחדש הוא לא מאפשר לי זאת. אבקש את עזרתך מה עלי לעשות? תודה וחג שמח. יהודה. 0522502160

 • שמואל כותב :

  כל הכבוד למפתחי וורדפרס – מה הייתי עושי בלעדיה

הוסף תגובה !

נא לא לשאול שאלות שלא קשורות לפוסט, זהו לא פורום תמיכה. לבעיות אישיות ונושאים מורכבים אפשר ליצור איתי קשר.

תגיות HTML מורשות לשימוש:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>