דף הבית » חדשות ועדכונים

וורדפרס 3.9.1

8 במאי 2014 | מאת רמי | 3 תגובות | תגיות: ,

למרות שגרסה 3.9 חצתה את רף 9 מיליון ההורדות, היו הרבה תלונות על גרסה זו. צוות הפיתוח שקד במשך 3 שבועות על תיקוני באגים, כדי שבגרסה 3.9.1 יתוקנו מרבית הבעיות בהן נתקלתם בשדרוג האחרון שלכם. יש לציין שמדובר בגרסת תחזוקה, ולא גרסת אבטחה, לכן לא חובה לשדרג.

וורדפרס 3.9.1

וורדפרס 3.9.1

התיקונים העיקריים היו ברשתות מולטיסייט, התאמה אישית של וידג’טים בזמן תצוגה מקדימה בתבנית, ובעורך הויזאלי המשופר. כמו כן, בעקבות הפידבקים של המשתמשים בוצעו התאמות שונות בפלייליסטים של קבצי הוידאו/אודיו, דבר שהוביל לשיפור בביצועים.

בנוסף לכל בוצעו התאמות נוספות ל-RTL, תוקנו בעיות לוקליזציה, ושחררתי את וורדפרס 3.9.1 בעברית.

מי שלא כיבה באופן אקטיבי את השדרוג האוטומטי, המערכת תבצע עבורו את השדרוג ותשלח התראה במייל כאשר התהליך יסתיים. מי שמעוניין לבצע שדרוג ידני יכול לעשות זאת דרך התפריט לוח בקרה -> שדרוגים.

מאת רמי

אחראי על אתר וורדפרס בעברית ועל תרגום ושחרור גרסאות וורדפרס בעברית. מפתח ליבה, בכל גרסה החל מגרסה 2.8, מפתח מוביל בגרסה 4.4 ובגרסה 4.6. מספק שירותי פיתוח אתרים, פיתוח תוספי וורדפרס לסטרטאפים ופיתוח כלים למפתחי וורדפרס - GenerateWP.com.

3 תגובות »

 • רמי כותב :

  מי שמשתמש בתוסף yarpp, מומלץ להמתין עם השדרוג, יש שגיאה כלשהי ויש כמה עשרות אלפי אתרים שמשתמשים בתוסף – יש להם שגיאה בעמודי הפוסטים. הרשת קצת גועשת מהסיפור הזה. עדיף לחכות לגרסה חדשה של yarpp.

 • broker opzioni binarie כותב :

  תודה על העדכון המהיר, אתם עושים עבודה מעולה!

 • קובי כותב :

  הי רמי

  התפריטים בעורך ה- TXT שלי אינם מלאים . איך אני מעדכן כך שאוכל לקבל
  את מירב התפריטים .

  בברכה
  קובי

הוסף תגובה !

נא לא לשאול שאלות שלא קשורות לפוסט, זהו לא פורום תמיכה. לבעיות אישיות ונושאים מורכבים אפשר ליצור איתי קשר.

תגיות HTML מורשות לשימוש:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>