דף הבית » חדשות ועדכונים

קיצורי עיצוב חדשים בוורדפרס 4.3

15 באוגוסט 2015 | מאת רמי | אין תגובות | תגיות: ,

וורדפרס 4.3 מציגה מאפיין חדש שמאפשר לנו להמשיך לכתוב מבלי לעצור כל הזמן כדי לעצב את המלל שלנו. באמצעות מקשי קיצור בעורך הויזואלי, ניתן לעצב את התוכן שלנו תוך כדי כתיבה. למשל, שימוש בכוכביות כדי ליצור רשימות, או בסולמיות כדי ליצור כותרות וכותרות משנה.

קיצורי עיצוב

קיצורי עיצוב

קיצורי עיצוב

קיצורי עיצוב

מגרסה לגרסה, מתווספים מאפיינים שונים למערכת שמאפשרים לנו להתמקד בכתיבת התוכן שלנו. הפעם הוצג מאפיין מאוד מעניין בשם "קיצורי עיצוב". מעתה ניתן לעצב את שלנו הטקסט תוך כדי כתיבה. יותר לא נצטרך לעבור לעכבר, לסמן את הטקסט, וללחוץ על כפתורי העיצוב של העורך הויזואלי. העיצוב יתבצע אוטומטית תוך כדי כתיבה.

אז איך משתמשים בזה? קודם כל יש לציין שקיצורי העיצוב עובדים רק דרך העורך הויזואלי. יש להתחיל לכתוב פסקה חדשה, תוך כדי שימוש בתווים שהוגדרו מראש כמו כוכביות וסולמיות בראש משפט. התווים הללו יהפכו אוטומטית לעיצוב רק כאשר נלחץ על Enter.

התווים שמשמשים כקיצורי עיצוב הם: # עבור כותרות, > עבור ציטוטים, * או עבור רשימות לא ממוספרות, 1. או 1) עבור רשימות ממוספרות.

אוקיי, מה קורה במצבים שבהם השתמשתם בתווים הללו בראש משפט, אבל לא בכדי ליצור עיצוב אלא כדי להציג את התווים? במקרים כאלה, אחרי שלחצתם אנטר בסוף משפט, והם הפכו לעיצוב, במקרה כזה אפשר ללחוץ על המקש Esc כדי לבטל את העיצוב האוטומטי.

מאת רמי

אחראי על אתר וורדפרס בעברית ועל תרגום ושחרור גרסאות וורדפרס בעברית. מפתח ליבה, בכל גרסה החל מגרסה 2.8, מפתח מוביל בגרסה 4.4 ובגרסה 4.6. מספק שירותי פיתוח אתרים, פיתוח תוספי וורדפרס לסטרטאפים ופיתוח כלים למפתחי וורדפרס - GenerateWP.com.

הוסף תגובה !

נא לא לשאול שאלות שלא קשורות לפוסט, זהו לא פורום תמיכה. לבעיות אישיות ונושאים מורכבים אפשר ליצור איתי קשר.

תגיות HTML מורשות לשימוש:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>