דף הבית » סקירת תוספים

תוסף חדש לבניית הרחבות ל-Visual Composer

27 ביוני 2016 | מאת רמי | תגובה אחת | תגיות: , , , ,

הפעם על תוסף חדש בשם Addon Creator for Visual Composer שפותח על ידי מפתחים ישראלים. כלי המאפשר לכם לפתח הרחבות לקומפוזר.

Addon Creator

Addon Creator

רוב משתמשי וורדפרס כבר בטח מכירים את Visual Composer, מדובר באחד הבילדרים הנפוצים בענף לבניית עמודים מותאמים. מעבר ליכולות ולפונקציונאליות שלו, הבילדר מאפשר למפתחים לפתח הרחבות נוספות וליצור קומפוננטות חדשות שלא קיימות בבילדר.

המוצר של Addon Creator מאפשר לכל אחד ליצור הרחבות מבלי לדעת PHP, מבלי לדעת את מבנה הקוד של קומפוזר. כל שאתם צריכים זה ידע בסיסי ב-HTML הרבה הגיון בריא.

לדברי המפתחים, בניית הרחבה בעזרת הכלי שלהם מקטינה את זמן הפיתוח מחודש עבודה ל-10 דקות בלבד. לראייה, הם בנו מעל 100 הרחבות לקומפוזר בעזרת הכלי שלהם. יש שם הרבה קומפוננטות נפוצות שכולנו משתמשים בהם מדי יום.

איך זה עובד?

על מנת ליצור הרחבה חדשה כל מה שתצטרך הוא ידע בסיסי ב HTML. במידה וההרחבה מצריכה הוספת קבצי CSS, קבצי JavaScript או קבצים אחרים ניתן להוסיף אותם בקלות בעזרת העורך שלהם.

אם הההרחבה דורש שדות דינאמים כמו צבע, גודל או שדות טקסט משתנים ניתן לשלב אותם ב-HTML בצורה נוחה למדי.

כמו כן, ניתן להפוך כל תוסף jQuery להרחבה של קומפוזר בתוך מספר דקות. יש אינספור דוגמאות לשימוש כאלה – קרוסלות, טאבים, גלריות, סליידרים, אקורדיונים, ועוד…

ברגע ששומרים את ההרחבה, היא מתווספת אוטומטית לויזואל קומפוזר.

אציין שמדובר בתוסף בתשלום. אבל זה בסך הכל 20$, סכום זניח לכל הדעות. אם אתם משתמשים בקומפוזר כדי לבנות אתרי וורדפרס, זהו כלי חובה.

משתמשים רגילים יהנו מהמגוון הרחב של ההרחבות שבאות עם התוסף. ומפתחים יהנו מקלות הפיתוח. תוכלו אפילו להכין הרחבות משלכם ואולי למכור אותם בעצמכם.

 

מאת רמי

אחראי על אתר וורדפרס בעברית ועל תרגום ושחרור גרסאות וורדפרס בעברית. מפתח ליבה, בכל גרסה החל מגרסה 2.8, מפתח מוביל בגרסה 4.4 ובגרסה 4.6. מספק שירותי פיתוח אתרים, פיתוח תוספי וורדפרס לסטרטאפים ופיתוח כלים למפתחי וורדפרס - GenerateWP.com.

תגובה אחת »

  • ברכת המזון כותב :

    ??????? לא הבנתי כלום !

הוסף תגובה !

נא לא לשאול שאלות שלא קשורות לפוסט, זהו לא פורום תמיכה. לבעיות אישיות ונושאים מורכבים אפשר ליצור איתי קשר.

תגיות HTML מורשות לשימוש:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>