דף הבית » אודות

אודות

מי אני

רמי יושובייב

רמי יושובייב

שמי רמי, חובב מדע, תורם לויקיפדיה וחובב וורדפרס. מתכנת מגיל קטן, השכלה פיננסית (לימודים ארוכים בתחום ראיית החשבון), יזם סידרתי, ומשקיע (יחסית מוצלח).

בעבר פיתחתי אתרי וורדפרס עבור לקוחות, כיום אני מפתח תוספים עבור חברות סטרטאפ, ובעיקר מפתח כלי פיתוח עבור מפתחי וורדפרס.

בעלים של שתי חברות סטרט-אפ, האחת בתחום הפינטק (ממשק להערכת שווי נכסים עבור בנקים למשכנתאות), והשנייה היא מערכת לבניית תוספי וורדפרס. במקביל יש לי עוד הרבה מיזמים בשלבים שונים בהם אני מעורב.

וורדפרס ואני

אני מפתח ליבה של וורדפרס, ותורם לקוד לכל גרסה החל מגרסה 2.8. בגרסה 4.4 הייתי מפתח מוביל (אחד מתוך 34 מפתחים בעולם כולו, מבין מאות תורמים).

החל משנת 2011 אחראי גם על אתר וורדפרס בעברית, והחל מגרסה 3.3 אחראי על שחרור גרסאות וורדפרס בעברית. במסגרת התפקיד אחראי על תרגום וורדפרס לעברית ובניית בילדים מקומיים בכל פעם שיוצאת גרסה.

מטרת האתר

אתר זה הוקם כדי להציג למשתמשי וורדפרס בישראל טריקים וטיפים שונים במערכת וורדפרס, לשמש מרכז ידע ומידע אודות המערכת והאפשרויות המתקדמות שהיא מציעה עבור מפתחים מתקדמים ומשתמשים לא מקצועיים כאחד.

עם הזמן, כשהאתר התפתח והתחיל לקבל תנועה, הוא הפך לאתר חדשות בתחום הוורדפרס הכולל עדכונים אודות המערכת, הקהילה, הענף וכל מה שקשור בוורדפרס. ישנן סקירות של תוספים וערכות עיצוב עם דגש על כאלה שמתורגמים לעברית – כדי להעיר את השוק המנומנם בארץ.

להפתעתי הרבה, האתר תפס. וורדפרס צמחה כפלטפורמה ואומצה באופן נרחב, בעולם בכלל, ובארץ בפרט!